Otevřít Second Hand?

bubblin
6.4.17 00:04

Otevřít Second Hand?

Ahoj holky, chci se zeptat co si myslíte o otevření second handu/outletu?
Já bych do toho asi ají šla. Ale zaboha si nemůžu vybrat dodavatele.
Mám už menší rozpočet jak by to asi vše finančně bylo. Poradí mi někdo? Děkuji. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3408
6.4.17 00:15

Asi záleží, kde jsi. Ale já osobně si myslím, že hadrama je trh už naprosto přesycen, jednak i nové oblečení je velmi levné, obnošené se prodává za pár kaček (nebo i zadarmo) přes internet, a že by byl nedostatek kamenných Second Handů mi taky nepřijde. :nevim:

Možná, kdyby ses zaměřila nějak úzce - třeba kroje, historické kostýmy, masky, nadměrné velikosti, nebo něco takového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
6.4.17 06:52

@bubblin Kdyby si se rozhodla vykupovat a prodávat potřeby pro děti a mámy - odsávačky a další pomůcky ke kojení, nůžtičky, lahvičky, teploměry, věci často nepoužité, nebo částěčně spotřebované po kusu - např. sterilizační sáčky do mikrovlnky apod., určitě bys měla s patřičnou reklaou úspěch. Většina mamin se toho zbavuje po internetu, fotí, posílá, určitě by raději skákly do obchůdku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2746
6.4.17 07:40

Záleží jaká je v okolí nabídkaa jaká by byla poptávka. Osobně mám dojem, že je trh nošeným oblečením přesycený- zkouší to i hodně maminek na mateřské a jsou rády, když se pak oblečení zbaví kolikrát i pod cenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
6.4.17 07:48

Sekáčů je sice dost, ale kolik z nich stojí za to? Takže pokud bude dobrý koncept, pěkné věci za dobrou cenu, jsi obchodní typ, dáš to:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12646
6.4.17 07:52

http://www.stextil.cz/hrabarna Doporučuji z vlastní zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17353
6.4.17 08:12

@bubblin možná by mohl mít úspěch second hand s většími velikostmi, třeba mamka má velikost 46, sekáčů je tady hafo, ale většina končí na 44 a pro tlustší není nic - nemyslím morbidně tlusté, vždycky si stěžuje, že ve městě nic nekoupí a objednává na bon prixu, protože tam mají moderní věci i ve větších velikostech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
6.4.17 08:41

No já nevím u nás ve městě je sekáčů asi sto, vždy jeden zruší a další se objeví, já se jdu občas podívat když jdu kolem a nikdy bych tam nic nekoupila, ten smrad zatuchlin jak v Adře… ale pokud by to byl nějaký voňavý obchod za super cenu tak bych i zašla, i když v Pepcu apod. se dají koupit věci za pár korun že si raději každý druhý koupí nové

• Citovat
  • Nahlásit
12646
6.4.17 09:18
@Doe_Jane píše:
No já nevím u nás ve městě je sekáčů asi sto, vždy jeden zruší a další se objeví, já se jdu občas podívat když jdu kolem a nikdy bych tam nic nekoupila, ten smrad zatuchlin jak v Adře… ale pokud by to byl nějaký voňavý obchod za super cenu tak bych i zašla, i když v Pepcu apod. se dají koupit věci za pár korun že si raději každý druhý koupí nové

Já raději kvalitní věc ze sekáče, než sepratelný hader z kterého trčí nitě z Pepca, tohle má každý jinak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
6.4.17 09:19
@Taky jedna píše:
Já raději kvalitní věc ze sekáče, než sepratelný hader z kterého trčí nitě z Pepca, tohle má každý jinak ;)

já v sekáči ještě nic nekoupila tak nevím, mě od tama vyžene vždy ten smrad a všude poházené oblečení :) ale asi tam budou značky, i když vlastně skoro vše je z číny :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
12646
6.4.17 09:21
@Doe_Jane píše:
já v sekáči ještě nic nekoupila tak nevím, mě od tama vyžene vždy ten smrad a všude poházené oblečení :) ale asi tam budou značky, i když vlastně skoro vše je z číny :mrgreen:

To je fakt, že skoro vše je z Číny, s tím asi nic nenaděláme :nevim: :lol: Nejde přímo o „značku“, ale o kvalitní věci. Ze sekáče mám opravdu ty nejhezčí kousky v šatníku. Ale tohle člověk musí umět, proto si mě kamarádky na nákupy do sekáčů beru sebou, já jim podávám věci, které ony nevidí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bubblin
6.4.17 10:52
@Taky jedna píše:
http://www.stextil.cz/hrabarna Doporučuji z vlastní zkušenosti.

Opravdu jste spokejená? Není tam je pár kusů top a zbytek aušus?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
12646
6.4.17 10:53
@bubblin píše:
Opravdu jste spokejená? Není tam je pár kusů top a zbytek aušus?

Právěže tam jsou krásné věci - fakt mluvím z vlastní zkušenosti - a za TUTO cenu! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bubblin
6.4.17 10:56

Koncept

Holky, bydlim ve meste cca 9000 obyvatel. Sekace tu jsou 3..z toho ani jeden neni takovej jako bych chtela mit ja.. vsechny 3 jsou klasika hrabace za par kc nejspis pro socialne slabsi rodiny.. ja si predstavuji.. zezacatku asi od vseho kousek, detsky, xxl, 2/3 obleceni lepsich za nizsi ceny a 1/3 ty horsi veci abych nalakala lidi.. nejsou tu zadne znackove obchody..jen samy vietnamec.. kdyz dam tricko za 85kc to by nebylo aby si ho lidi nekoupili kdyz u vietnamca ho prodavaji obyc za 300kc.. v soukrome zprave bych podebatovala vic..

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3591
6.4.17 11:02
@Doe_Jane píše:
No já nevím u nás ve městě je sekáčů asi sto, vždy jeden zruší a další se objeví, já se jdu občas podívat když jdu kolem a nikdy bych tam nic nekoupila, ten smrad zatuchlin jak v Adře… ale pokud by to byl nějaký voňavý obchod za super cenu tak bych i zašla, i když v Pepcu apod. se dají koupit věci za pár korun že si raději každý druhý koupí nové

Ty sekáče, co popisuješ, fakt nestojí za nic. Zatuchly někde v devadesátkách. Ale čím dál tím více je výběrových sekáčů s dovozovým zbožím, kde je to o něčem úplně jiném: věci na stojanech roztříděné podle kategorií i barev, nepoškozené, voňavé, lepších značek. Stokrát radši koupím něco tam, než za stejnou nebo i nižší cenu v Pepcu, kde se to oblečení po prvním praní změní tvar i velikost a po druhém nošení rozpadne. V sekáči krom originality mám i jistotu, že se tohle s oblečením nestane (pokud vypadá už nošené furt skvěle, nejspíš tak bude vypadat i dále).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat