outdoor hadry (x)XXL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 01.12.09 19:59
outdoor hadry (x)XXL

Ahoj, prosím majitelky objemnějšího chlapa (jak do výšky tak i trochu do šířky - no prostě kus), zda mi poradíte nějakou značku outdoorového oblečení. Konkrétně třeba kalhoty. Značky většinou končí XXL a i to je pro nějakého chcípáka (nordblanc, rejoice , humi, singingrock..).
Natrefili jste na něco většího? :roll:

Díky moc

Jnc

Reakce:
kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 01.12.09 20:10

Zkus Columbii. Ta je velká co do šířky i do délky. Oproti Nord Blancu mi přijde i o číslo stejná velikost…

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 01.12.09 21:45

Manžel je kus skoro dvoumetrový, kupovali jsme softshell bundu SAM, XL je mu trochu volnější, dělají až do XXL. Já od nich mám zimní bundu, mám přes hrudník 110 cm a dámská L je mi akurát, takže mají vše pro „opravdové lidi“.
A prošívaná vesta Lambeste vel. XL je tátovi regulérně velká, i oni nabízejí až do XXL.
Kalhoty se musí zkusit, krom velikosti je opravdu důležitý střih.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 01.12.09 22:36

Ahoj, u nás docela uspěly bundy The north face, přeci jen je to americká značka, tam ty velikosti nemůžou být podstřelené :lol:

75ondra75
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.09 14:40
Oblečení od Losa

Zkuste www.deproc.cz - některé věci dělají až do 8XL - ale na webu jsem je nenašel. Sám jsem asi půl roku majitelem jejich bundy XXL a zatím spokojenost.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >