Ověřená kartářka Pardubice, Hradec, Poděbrady, Kolín, Kutná Hora?

315
7.7.15 00:18

OVĚŘENÁ KARTÁŘKA PCE,HK,PDY,NBK,KH

Ahoj holky
vím, že takových diskuzí je tu už mnoho, ale přesto mám na vás dotaz. Znáte opravdu ověřenou kartářku z okolí Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Dvůr králové, Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora + blízké okolí těchto měst? Bohužel jsem byla už u dvou a každá mi řekla něco jiného, tak bych ráda udělala kompromis nějakou třetí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11366
7.7.15 07:08

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 22:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
7.7.15 12:01

http://www.mesicnikamen.eu/ tahle paní mi dost pomohla. Mimojiné vykládá i karty. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 17:15

Ahoj já jsem zkusila kartářku po telefonu je to paní Lidie tel.605821736 je teda z Kroměříže. Dělala mi věštbu po telefonu stačilo jí k tomu jen moje jméno a věk jinak se na nic neptala ani nijak nevyzvídala. Trefila se aniž bych jí něco naznačila naprosto přesně do minulosti i současnosti, budoucnost zatím nemůžu hodnotit. Já jsem s ní byla fakt spokojená, je milá a pokud máš po věštbě ještě nějaké dotazy vše ti zodpoví. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 18:23

Kartářka Štastná. Bývá v HK, ale i kousek dál směrem na Jaroměř… Můžu doporučit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
4.11.15 06:21

KONTAKT

Prosím o kontakt na kartářku Šťastnou z Hradce králové
Díky předem

edit admin 4.11.2015 - Caps Lock

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7234
4.11.15 07:54

Tel. na paní Šťastnou: 728 556 924 snad je stále aktuální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
8.11.15 22:17

Mohu se zeptat kolik stoji vyklad u pi stastne a jak ste sni byly spokojeni??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
8.11.15 22:21

Jestli si pamatuji dobře, tak cca 670,– kč/ hodina, ale nejsem si jistá. Nakonec jsem tam nebyla, protože jsem ten den nemohla a pak už jsem to nechala být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7234
9.11.15 07:19

@evika7 cenou si nejsem úplně jistá, myslím že jsem pokaždé platila mezi 500-800,– netuším… :oops:
byla jsem 3× a pokaždé jsem byla v šoku co všechno věděla.. a zatím vše co mi řekla se vyplnilo :palec:…takže ji surreálně zcela věřím :mrgreen: :mrgreen: dostala mě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
10.11.15 18:05

Ty vado holky, to není možné- já vystřídala 3 kartářky a ani jedna se mi netrefila, asi jsem v tomhle zakletá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7234
10.11.15 21:00

@Gabriela3 mne byla doporučena a po té první návštěvě jsem byla tak v šoku, co ví, že už jsem nikam jinam nešla… i při dalších dvou návštěvách byla přesná.. jak ve věcech do minulosti, tak se to co řekla vyplnilo… ale vím, že si dost lidí ťuká při takových řečech na čelo.. ale u mne to prostě trefila 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.16 23:44

kartarka

Hezky vecer mam dotaz-nevite nikdo o nejaky dobry kartarce jen v Koline? Dekuji za odpoved :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
15.7.16 01:19

Proboha, ženy, vzpamatujte se. Vždyť jsou to podvodníci a platit za lži, které chcete slyšet, máte to za potřebí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
15.7.16 08:29
@destin píše:
Proboha, ženy, vzpamatujte se. Vždyť jsou to podvodníci a platit za lži, které chcete slyšet, máte to za potřebí?

Na to se ale paní neptala, tak bych jí necpala tvůj subjektivní názor. Já jsem na kartářky taky dřív nevěřila, ale je fakt - že jeden kartář mě přesvědčil. V podstatě mi zachránil dítě.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama