Přej a bude ti přáno?

Anonymní
15.6.15 12:22

Přej a bude ti přáno?

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli se někomu stalo něco podobného jako mně. Vždy jsem věřila na minulé životy a karmu, ale bohužel jsem poslední dobou byla velmi pesimistická, hlavou se mi honily nehezké myšlenky a uchýlila se k pomlouvání a škodolibosti. Tento můj postoj k životu mě trápí delší dobu a hodlám na něm zapracovat. Proč ale píšu: během posledních měsíců se mi stalo, že když jsem se někomu smála, tak mě pak potkalo to samé.

Příklad 1: v rodině hodně lidí onemocnělo angínou během zimy a nakonec se přišlo na to, že to bylo kvůli malému synkovi, který byl přenašeč a neměl žádné příznaky. Smála jsem se, jak je možné, že takový sluníčko je vlastně přenašeč. Během dvou měsíců jsem dostala hnusnou angínu, což mi způsobilo problémy v práci.

Příklad 2: dozvěděla jsem se, že jedna slečna získala od svého milence genitální opar, a já se ušklíbala, že je hloupá, když nepoužívá kondom. Do tří týdnů jsem dostala pásový opar a opět to narušuje moji práci a já bohužel nemám čas se pořádně vyléčit.

Vím, že se to někomu může zdát jako pouhá náhoda, ale mně to přijde spíše jako znamení, abych se změnila. Stalo se někdy někomu něco podobného?

Radši prosím anonymně, stydím se za to, že jsem tak škodolibá. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

852
15.6.15 12:33

Abych pravdu řekla, tak mě už se párkrát v životě nevyplatilo někoho moc rychle soudit :oops: Vždycky se mi to vrátilo i s úroky, takže už se takovým situacím snažím vyhýbat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
15.6.15 12:35

Tvoje téma mě mile pobavilo :). Já věřím tomu, že co vyzařuješ, to přitahuješ a podle toho se chovám. Myslím, že je velké plus, že si uvědomuješ, že pomlouvání a škodolibost není dobrá vlastnost a není to správné. Takže na sobě zapracuj a určitě přijde zlepšení :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 12:37

@Samantha9 Děkuji, rozhodně na tom hodlám zapracovat. Ten pásový opar mě teď pěkně trestá :)

• Nahlásit
  • Citovat
8733
15.6.15 12:41

Já ti nevím. Mám kolem sebe dost lidí, kteří závidí, pomlouvají a jsou v pohodě :think:. Kdyby to fungovalo podle tvého scénáře, bylo by na světě líp :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
15.6.15 12:42

:mrgreen: Tak to je paráda ne? Aspoň tě to dokope změnit myšlení a uvidíš, jaké se pak začnou dít věci :kytka:. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 12:44

Určitě poslední rok bylo těžké se mnou vydržet, právě proto tyto „náhody“ beru jako znamení. Spíš doufám, že se ozve i někdo další, kdo má podobnou zkušenost. Sama věřím i na zákon přitažlivosti, protože to se mi už taky mnohokrát ověřilo.

• Nahlásit
  • Citovat
1376
15.6.15 12:44

@Paoloska Hele lidi, co závidí a pomlouvají, nemůžou být zákonitě v pohodě! To se naprosto vylučuje :mrgreen:. A je mi tě líto, že jich máš kolem sebe tolik..to musí dost vysávat energii ne? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L92
15.6.15 12:45

Skoro bych řekla, že víš, že pomlouvání a škodolibost je špatné a protože většina z nás v sobě máme hodně hluboko zakořeněné, že za „zlo“, co spácháme musí přijít nějaký trest, tak sis spojila 1+1 a máš zločin i trest.
Já sama znám hromadu lidí, co jsou až úchylní tím, jak si u každého zlého, co je potká říkají, že to mají určitě za to a to.. a pak znám pár lidí, kteří když se jim něco stane, tak je ani nenapadne, že by to snad mohl být trest za jejich životy zloduchů. zkráceně řečeno.
Zajímavý téma ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.6.15 12:46

@Paoloska Já opravdu věřím, že to tak funguje, ale spousta lidí tato znamení nevidí. Nebo se důsledky tohoto chování projeví třeba až v příštím životě.

• Nahlásit
  • Citovat
yse
822
15.6.15 12:50

Ahoj, mam to take tak. A nejde o malickosti, ale o zdravotni prusery, ktere se tahnou roky. Uplne presne si pamatuju situace, kdy jsem rekla, ze takto bych neco nedelala nebo se vysmala osibe, ktere jsem neverila jeji zdravotni problem a bum, vratilo se mi to jako bumerang. Snazim se uz byt v hodnoceni lidi a jejich problemu opatrna, protoze to pak schytam jako trest za svoji prostorekost a nevazeni si sveho zivota. q

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.15 12:52

@yse To je mi líto. A vidíš nějakou změnu k lepšímu po změně tvého postoje k životu a hodnocení dalších lidí?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.6.15 12:54

Já na to věřim. Prostě to jak se chováš a jakou máš náladu, tak to samé k sobě přitahuješ. Vidím to i na sobě. Nedávno jsem měla období, kdy se všechno přímo sra.lo :lol: a já z toho byla dost špatná, ale pak jsem si řekla, že co…žiju, jsem zdravá, mám střechu nad hlavou a co jíst a od toho dne se pořád snažím držet si dobrou náladu a být happy a hádej co. Všechno se otočilo a mě potkávaj jen samé dobré věci :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
8219
15.6.15 12:55

Já se řídím tím, že chci žít tak, abych se mohla sama na sebe podívat do zrcadla. A kupodivu funguje, že když jsem podrážděná, nepřející, zbytečně naštvaná, tak se tomu zrcadlu vyhýbám a vůbec se sama sobě nelíbím. Jakmile jsem v pohodě, usměvavá, mám z něčeho nebo někoho upřímnou radost, tak vypadám v tom zrcadle úplně jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
15.6.15 12:56

Držím se hesla: boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivé ( což se týká i nás ). No a ještě jedna zkušenost: každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán :,( ( a i přesto se snažím dělat dobře skutky ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama