Ovuluce před menstruací

16
29.4.16 21:34

ovulace před menstruací a možnost těhu

Ahoj je možnost těhu? Sex jsem měla před deseti dny. Byl chránění kondomem který byl v pořádku, a kluk se neudělal do kondomu ani do mě, ale do mé pusy :) Ale jsem hrozná plašan :(Takže se bojím :( Stále mám nepravidelný cyklus takže jsem myslela že jsem mě, la zrovna ovulaci, ale včera jsem zkoumala hle a mě, la jsem nejplodnější :o A menstruaci bych měla podle všeho dostat za dva dny :) Je možné že bych měla ovulaci takhle? :o Děkuji moc za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3333
29.4.16 21:44

Ne možné to není. Doba od ovulace po menstruaci je vždy 12 až 14 dní není možné mít ovulaci a za dva dny menstruaci… Buď v klidu těhotná nebudeš podle toho co píšeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
29.4.16 21:45

8o Možnost těhotenství můžeš s klidem vyloučit :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
29.4.16 21:46

Le je možné, že pokud jsi měla plodný hlen teď, tak ale menzes dostaneš za 12 - 14 dní od tohoto hlenu, ale doba od ovulace je u každé ženy stejná, u některé 12 dní a u něhoho 14 dní, ale v kaťdém cyklu to máš stejně, ale neni ´možné dva dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
29.4.16 21:48

Děkuji za odpověď :) Tímhle jsem si nebyla vůbec jistá takže opravdu děkuji :* Jediné co mě zneklidňovalo byl ten hlen a také bolest prsou, ale měla jsem to takhle i minulý měsíc, že pak nastala menstruace :) Takže ještě jednou moc děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
29.4.16 21:49

@tweety.zrada Děkuju za uklidnění :) Já si říkala jako že logicky to je nomožný, když spermie byli úplně mimo :D Ale opravdu jsem hrozný plašan :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
29.4.16 21:51

No plašan jsi no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
29.4.16 21:54

@Lamátko Já to vím, ale radši jsem napsala sem, protože jsem se už asi tak 3 dny totálně stresovala :( Což taky není dobrý :( :D Takže všem holky moc děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat