Ovulace - Glukophan?

15.10.06 00:23

ovulace -GLUKOPHAN??

Ahoj holky , již asi 4 dny zkouším ovu testy , jen ty levnější , papírkové.Stále je testocací čárka , ale slabší , dnes odpoeldne byla silněji , tak jsem to zkusila asi za 3 hodiny a opět byal salbší.Asi to vážně je závisle ná zředění .No a současně jsem dnes použila proužek GLUKOPHAN na cukr , na chvíli jsem ho zavdela do pochvy :twisted: a ještě jsem hlen natřela ( to bylo lepší )..... no asi po 10-20 min se zbarvil do světle zelené barvy…
nemáte s tím také někdo zkušenost.......??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14079
15.10.06 11:51

Ahoj Píďalo,
taky jsem zkoušela proužky Glukophan, ale bylo to tak nějak napůl. Současně jsem měřila BT a tam jsem to viděla mnohem jasněji. Ty proužky to ukazovaly trochu nezřetelně, takže jsem se řídila spíš teplotou.
Taky si to hrozně ovlivní moč - když třeba sníš před tím víc něčeho sladkého a tak podobně. Je to fakt dost orientační.

Milli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.06 21:18

Mili , děkuji za odpověd,dnes jsem to zkusila po druhé a nic , tak tomu fakt nerozumím , jisté je že i ovu testy záleží na hustotě moči.Já doceal dost piju , tak i 4 ltekutin za den , takže nevím jestli to je objektivní , ty výsledky, když je moč příliš řídká…
Zkusila jsem dnes i BT ,byla 37 .0.je to možné?? jsem 18, den cyklu.Dospud jsem jí ještě neměřila , tak snad jsem to dělala zprávně.
Jo a MŮŽU JEŠTĚ JEDEN DOTAZ?Mívá te taky v době eventul. ovulace jako bolesti v pravém nebo levém podbříšku , jako v místě vaječníku ?? jsem z toho všeho nějaká zmatená…
Ahoj všem snažilkám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
16.10.06 10:17

Promiň, že píšu až dneska, malý mě trochu prohání.
Ta BT - pokud měříš dole, tak to klidně může být, sama jsem mívala i přes 37. Odpovídal by tomu i ten 18DC, takže bys už byla po OVU. Bolesti jsem už párkrát měla, občas to prý může bát prasknutím folikulu, bolelo to ale jen 1-2 dny.

Milli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.06 15:18

Ahoj Mili , asi máš doma pěkného rožtáka,… taky po něm toužím,…
Děkuju za tvoji odpověd,.. dnes ráno jsem měřila ( měřím dole rtuťovým ) a byla 36,6 , a ty bolesti již dnes nejsou.Tak nevím.Jestl prd folikl…?No každopádně tuleníčko bylo a asi snad bude i dnes.
Víš , jsem 2 měsíce po vysazení HA , kterou jsem brala 9 let.Po vysazení kjsem to dostala za 33 dní.Před HA si matně pamatuji jak to bylo , ale asi pravidelné ,tak kolem 30 dní , nikdy jsem neměla s nepravidelností problémy.No a ovu test testuji od 13,dne cyklu–to byla vždy v testovací zoně slabá čárka , v sobotu se mi zdálo že byla o něco silnější .. ale nevím ,asi i hodně závisí na hustotě moči.Včera večer ovu test byl již opravdu téměř negativní , takže že by to fakt byla ovu????
Měj se krásně a jestli mi pošleš nějaké další zajímavé tvoje zkušenosti , budu ráda.Jsem snažilkou poprvé...... 8O .
papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
3.11.06 21:41

Ahoj, malý mě docela prohání a k tomu domácnost, tak emimino trochu zanedbávám :D Docela by mě zajímalo, jak to s tebou vypadá, tak kdyžtak písni sem, nebo pošli SZ!

Milli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.12 10:57

Zdravím všechny snažilky Potřebuju takovou radu. Minulý týden jsem brala poslední pilulku antikoncepce s tím, že se chceme začít snažit o mimíska. Brala jsem Lindynette 20, ale jen tři měsíce. Nejdřív jsem myslela že se na zjišťování ovu vyprdnu a nechám to náhodě, ale samozřejmě mi to nedalo a hledala jsem co kromě měření teploty se dá použít a dočetla jsem se o těchto proužcích. Včera dopoledne (6. den cyklu) proběhlo tulení. Dnes jsem zkusila test a zbarvil se mi do takové brčálově zelené. Pochybuju že by to bylo spermatem, protože jsem se včera večer i dnes ráno důkladně myla. Myslíte že je možný mít ovulaci takhle brzo a po vysazení? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
1.11.12 11:46

A byl ten prouzek stejne silny? nebo to nejsou prouzky? ja znam jen ruzovy, ktery musi byt stejny, jako kontrolni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.12 11:53

@Brambůrka10 zdravím tě :) tohle nejsou přímo ovulační testy, jejich pravý účel je zjišťovat cukr v moči pro diabetiky. Dají se prý ale použít i ke zjištění ovulace, že to uznávají i gynekologové. Při ovulaci se v hlenu objeví cukr, kterej tyhle proužky zachytávají z hlenu :) nebo takhle jsem to aspoň pochopila :D

• Nahlásit
  • Citovat
1.11.12 12:31

Aha, tak to asi mozne je, kdyz ti vysel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
1.11.12 12:36

@Brambůrka10 problém je v tom je někde se diskutuje o tom, že proužky může zabarvit i sperma tak nevím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.12 12:38

Tak zkus normalni ovu testy a uvidis :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.14 07:47

Ahoj holky.. :kytka: Snažíme se téměř rok o mimčo a zatím nic, doted jsem hlídala ovu a snažili jsme se a i tak nic. Poslední dva měsíce jsem ale už nic nehlídala a ted mi to nedalo a zkusila jsem včera proužek glukophan abych viděla, zda se blíží ovulace, či jak(pobolíval mne spodek) No a včera se mi proužek během chvilky zbarvil do tmavě modré-je možné tedy, že ovulace byla??…dnes totiž není ani malinko náznak zelené barvy, zůstal žlutý :think: Máte někdo zkušenost s těmito proužky?? Ještě bych si měla říct, že včera jsem byla teprve 9DC, což je asi divné, že by ovu byla tak brzy, ne?? :think: Prosím o zachování annonymity, děkuji. Zakl

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.6.14 14:55

?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
5
10.8.14 17:09

Tak nevím, jestli se už „zadařilo“. Ale proužky Glukopham jsou hodně moc spolehlivé a levné. Pokud se zbarví do zelena - čím víc - tím líp - tak je velká šance na mimí. A podle mých zkušeností to neovlivńuje nic jiného…jsme živoucí důkaz - totální úlet ve 44 máme sedmiměsíčního prcíka a dneska byl proužek nějak dozelena - tak snad se nám čáp i vrána vyhnou obloukem…pořád se totiž kojíme, tak to tulení plácáme jak se dá…takže hoooodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama