Ovulační test v den ovulace

21
16.1.21 12:38

Ovulační test v den ovulace

Ahoj všem,
kdo mate zkusenost s pouzivanim ovulacnich testu, stalo se vam, ze by ovulace byla jiz v den pozitivniho testu nebo naopak az za 48 hodin? Jde mi o to, ze jsem tehotna a rada bych chtela prijit na to, kdy byla ovulace. Pozitivni ovulacni test mi vysel 27.5.2020 a nechraneny styk se vsim vsudy byl 25.5. v noci. Ale 29.5. vecer cca 20:00 h byl „styk“, ze probehlo max 5 zasunu a ukoncilo se to. Zadne oddalovani ejakulace a tak dale. Jde mi o to, zda mohu byt tehotna z toho styku 29.5.? Je to mozne? Kdyz nedoslo k vyvrcholeni? Navic to bylo vice jak 48 hodin po pozitivnim ovulacnim testu? Termin porodu mam podle ultrazvuku ze 13. tydnu a 20. tydnu o 2 dny drive nez podle MS, tudiz by to znamenalo, ze ovulace mela byt toho 27.5. misto 29.5. podle MS. Dekuji moc za rady anzkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
396
16.1.21 12:44

Premyslis, kdo je tatinek?

Ano, tehotna muzes byt docela dobre i z toho pozdejsiho sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.1.21 12:49

@Sardelka
Mám z toho obavy, ikdyz tomu moc neverim. Podle vsech ultrazvuku to vychazi vzdy o ty 2 dny drive. Coz by znamenalo, ze ovulace byla v den pozitivniho testu. Den predtim me i bolelo bricho. Navic ten druhy muz vi, ze se nic nestalo a nema problemy s tim, aby se uhlidal..
tak jsem chtela znat vase nazory :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
16.1.21 12:58

Já na tohle asi ani nemam chut neco psat… :zed:

Jen reknu, ze nepredpokladam, ze na ultrazvuku poznas dva dny rozdil ve stari embria.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
16.1.21 13:23

Dva dny rozhodne nepoznas. Priste doporucuju si to naplanovat jinak, aby byl otec jisty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.1.21 13:27

@janikema90 zadne priste nebude, tohle co se stalo byla obrovska chyba a sem z ni dost poucena. Jen proste se mi nechce verit, ze bych otehotnela bez ejakulace, kdyz jsem predtim neotehotnela ani kdyz probehl styk se vsim vsudy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
16.1.21 14:02

Jestli chceš mít jistotu tak nesmíš lézt každý den s někým jiným :zed:
Po narození test otcovství pokud teď víš alespoň jak se jmenuje a kde bydlí 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
16.1.21 14:04
@Djciwo píše:
@janikema90 zadne priste nebude, tohle co se stalo byla obrovska chyba a sem z ni dost poucena. Jen proste se mi nechce verit, ze bych otehotnela bez ejakulace, kdyz jsem predtim neotehotnela ani kdyz probehl styk se vsim vsudy

Ano, pravdepodobnejsi bude otehotneni z toho prvniho sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8289
16.1.21 15:22

Určitě je mnohem pravděpodobnější otěhotnění z toho prvního sexu, ale jsi tedy dobrý kaskadér! :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
16.1.21 17:37

Myslím, že je to tvá věc takže ti nebudu psát různé kraviny o tom, aby jsi to příště udělala jinak apod. Každopádně otěhotnění je pravděpodobnější z toho prvního styku, protože spermie si klidně mohly počkat:).. U sexu bez ejakulace je malá pravděpodobnost otěhotnění, ale stále tam je… Za mě si otěhotněla při prvním styku, ale není to 100% samozřejmě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.1.21 18:08

@Alzbeta21 byla to jedina blbost za cely muj zivot ze sem toto provedla. Pykam za to timto, ze mam strach. S tim muzem jsme prerusili kontakty. Ja doufam, ze je to meho soucasneho partnera. Verim tomu.
Dekuji za nazor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
18.1.21 21:18

19 DC

Ahojky holky na přelomu roku jsem prodělala biochemické těhotenství. Teď jsem 19 DC a ovulační test vypadá takto ten poslední je z dnešního odpoledne 🙃 myslíte že ovulace bude déle? Ciklus mám 28 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat