40+2 bolest břicha

Anonymní
15.1.21 17:46

40+2 bolest břicha

Ahoj.. mám dva dny po termínu a dnes jsem byla na kontrole a prý se nic nechystá.. otevřená na špičku prstu a hlavička moc vysoko.. tak se chci zeptat jestli jste to některá taky měla takhle a v blízké době porodila? Cely den mě bolí dost břicho, v kuse bez nějakých intervalu.. tak si říkám jestli by to mohlo něco být ale nebo spis nic když dnes v porodnici říkali, ze na porod to vzbec nevypadá :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1942
15.1.21 18:06

I když ráno nemuselo být na porod ta pár hodin to může být jinak.. Vyšetřování vás gynekologicky? Nedělali Hemiltona? Mě po něm bolelo vždy břicho… Zkuste si dát teplou vanu, uvidíte… Pokud se intervaly zpravidelni, ziintenzivni může to být začínající porod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1778
15.1.21 18:09

Ja byla jeden den na kontrole a nic a druhy den praskla voda..takhle na konci uz se odpocitavaj hodiny.. bezproblemovy porod preju. Jeste teda bolest bricha je takove neurcite, me na konci neco bolelo porad, neboj, kontrakce fakt poznas..me to porad nekdo rikal, ja se furt bala, ze ne, ale fakt poznas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 18:14

Měla. Jeden den úplně zavřená, na druhý hned ráno kontrakce po 5min. Byla jsem 41+0.

• Citovat
  • Nahlásit
16030
15.1.21 18:22

Můžou to být poslíky. Nemáš to břicho hodně tvrdý jako v křeči? Pokud to bolí jako při MS, tak to tipuju na chystající se porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16030
15.1.21 18:24

@kavulenka Jo horká vana je super nápad, jak píše Kavulenka. Mně se to vždycky buď rozjelo k porodu, nebo při poslíčcích zklidnilo. A měla jsem jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 18:49
@kavulenka píše:
I když ráno nemuselo být na porod ta pár hodin to může být jinak.. Vyšetřování vás gynekologicky? Nedělali Hemiltona? Mě po něm bolelo vždy břicho… Zkuste si dát teplou vanu, uvidíte… Pokud se intervaly zpravidelni, ziintenzivni může to být začínající porod

Hemiltona nedělali jen klasické vnitřní vysetreni :? no uvidíme, po teple vane žádná změna.. bolest je porad stejná a bez intervalu tak uvidíme co z toho bude :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
673
15.1.21 19:01

Me uz takhle boli bricho tyden, porad, obcas tvrdne a mam poslicky, ale podle doktoru se taky nic nechysta :nevim: tak jsem zvedava, kdy to prijde :D 39+3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
15.1.21 19:16

V pondělí jsem byla na kontrole, zítra mám dojít, vyvolají porod, v úterý byl malej na světě bez vyvolání, začala jsem rodit v 5 hod ráno, v 8 jsem měla mít vyvolání na porod.

Začalo to bolestmi břicha, jak kdy, po dvaceti min, po třiceti min., atd… A začala jsem být hrozně nervózní, vzteklá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10063
15.1.21 19:25
@Anonymní píše:
Hemiltona nedělali jen klasické vnitřní vysetreni :? no uvidíme, po teple vane žádná změna.. bolest je porad stejná a bez intervalu tak uvidíme co z toho bude :roll:

Oni ho mohli udělat a neříct ti to, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 19:31
@Lucie_Sx píše:
Oni ho mohli udělat a neříct ti to, no.

Myslíš? No trosku jsem potom spinila, ale říkal, ze kontroluje čípek a nic se nechystá :think:

• Citovat
  • Nahlásit
255
15.1.21 20:17

Tohle ti nikdo neřekne…ráno to může být tak a večer jinak…jestli ti mohu něco doporučit, vůbec nečti diskuse tohoto typu, kdo, co, jak…každá jsme jiná a každá máme jiný porod…ale hodně blbě řečeno, všechny jsme nakonec porodily…
Pokus se zabavit nějak jinak a uvidíš, že bude lépe…(já tu chybu, přílišného porovnávání a čtení udělala a věř mi, být znova těhotná, tak NEČTU :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10063
15.1.21 23:38
@Anonymní píše:
Myslíš? No trosku jsem potom spinila, ale říkal, ze kontroluje čípek a nic se nechystá :think:

Hm, tak to bych rekla, ze ti ho fakt udelal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat