Oznámení o stěhování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 13:44
Oznámení o stěhování

Ahoj
Jde o to, že brzy mi bude 18 a chtěl bych se stěhovat od rodičů.
Jsem ve 3 ročníku sš a s našimi jsem to neměl příliš lehké, táta mi ubližoval a máma ta měla vždy změny nálad. Uz rok a pul mam přítelkyni, ke které mam možnost se nastěhovat. Jelikož přítelkyně rodiče věděli, že se tu nemohu učit a ani se nemohu soustředit na učení tak mi nabídli to, ze se k nim mohu nastěhovat. Ja to přijal a teď nevim jak to oznamit našim, vydělávam si sam, peníze mam a ne zrovna malo, mam uz naplanovano ze po střední pujdu na vš.
S našimi uz jsme se o tom bavili, ale nebyli moc nadšeni říkali, že jsem nevděčný a že si to nezaslouží. S přítelkyni jsme šťastní, ja jsem slušný, pracovity, a hodný kluk, ktery nekouří, nehulí, a pomáhá lidem. Ve škole procházím s pěknými znamkami, ale vždy jsem se musel naučit u přítelkyně nebo někde jinde. Přítelkyně rodiče maji dům a oni bydli nahoře a my bychom měli svuj vlastní byt dole, který ted cely kompletně upravujeme a platime di to cele sami, pracuji i pri škole a chtel bych se vas zeptat kestli nevite jak jim to oznámit? Děkuji všem za kladne odpovědi a ty nekladné si nechte děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 10.08.19 13:54

Prijemne to nebude asi, ale normalne jim to oznam.Ne stylem dovoleni, ale oznameni. Zamknout te nemuzou, k tomu si sobestacny a podporu rodicu pritelkyne mas. Verim, ze pokud by ti vasi delali moc zle, zastanou se te.Pro me, jako matku, by to rana byla, ale pises, ze vztahy doma mate nestastny.Neni duvod, aby si dal v tom zil. Drzim ti palce, vic takovych mladych chlapcu v dnesni dobe, jako ses ty!

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 1 inzerát 10.08.19 13:55

Ja jsem stehovani proste oznamila - mami tati, stehuju se tam a tam, od tehdy a tehdy, mejte se. Po dobrym to neslo, ale co ja s tim?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 14:00

@wildcherry děkuji moc za hezkou odpověď mnoho lidi mi rika ze jsem hodny a ze takovych jako jsem ja je potřeba dekuji a ano mate pravdu soběstačný jsem dokážu se postarat

Ivulita
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 10.08.19 14:00

Počkala bych, až mi bude 18 a pak bych jim to řekla. Pokud je máš ještě alespoň trochu rád a chtěl bys, abyste se vídali, formulovala bych to tak, že jim za vše děkuji a že jsem ve vztahu a mám v úmyslu se sestěhovat s milovanou osobou. Nic bych nevyčítala. Pokud už s dalšími vztahy nepočítáš nebo je to doma hodně vyhrocené, sbalila bych se v době, kdy by nebyli doma a pak jim řekla, že mi je 18 a prostě odcházím. Pokud se bojíš fyzické konfrontace s otcem, vzala bych si k tomu svědka (přítelkyni, jejího tatínka,..).
Hodně štěstí :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 14:02

@Lily Evans
Taky to tak chci udělat, jenže tat je výbušné povahy a nechci aby mi rikal ze jsem nevděčný atd ale zrejme to k tomu patří :nevim:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 10.08.19 14:10
@Anonymní píše:
@Lily Evans
Taky to tak chci udělat, jenže tat je výbušné povahy a nechci aby mi rikal ze jsem nevděčný atd ale zrejme to k tomu patří :nevim:

Tomu se asi nevyhnes, ale to kolikrat ani ve fungujici rodine.Ses uz mladej chlap, chovas se jako chlap ohledne prace, skoly atd, postavila bych se tatovi taky tak. Jestli z tebe vyciti strach a nerozvaznost, rozmazne te o to vic.Ja ti kazdopadne fandim.

Markéta80
Hvězda diskuse 45884 příspěvků 10.08.19 14:19

Nezbývá než oznámit a držet násilím Tě nemůžou. Mne doma nevěřili do posledního dne že se budu stěhovat :lol: Dobrý že máš kam jít, to je fajn ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 14:25

@Markéta80 @wildcherry @Ivulita
Dekuji za vaše odpovědi a mate pravdu ve všem budu se držet a děkuji za podporu jsem rad že v ničem takovem nejsem sám :hug:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 10.08.19 14:36
@Anonymní píše:
Dekuji za vaše odpovědi a mate pravdu ve všem budu se držet a děkuji za podporu jsem rad že v ničem takovem nejsem sám :hug:

Urcite nejsi, hlavne to vypada, ze si nasel super holku se super rodinou. Doufam, ze nam das vedet, az to budes mit za sebou, jak si dopadl :kytka:

toma0105
Kecalka 394 příspěvků 10.08.19 14:43
@Anonymní píše:
Ahoj
Jde o to, že brzy mi bude 18 a chtěl bych se stěhovat od rodičů.
Jsem ve 3 ročníku sš a s našimi jsem to neměl příliš lehké, táta mi ubližoval a máma ta měla vždy změny nálad. Uz rok a pul mam přítelkyni, ke které mam možnost se nastěhovat. Jelikož přítelkyně rodiče věděli, že se tu nemohu učit a ani se nemohu soustředit na učení tak mi nabídli to, ze se k nim mohu nastěhovat. Ja to přijal a teď nevim jak to oznamit našim, vydělávam si sam, peníze mam a ne zrovna malo, mam uz naplanovano ze po střední pujdu na vš.
S našimi uz jsme se o tom bavili, ale nebyli moc nadšeni říkali, že jsem nevděčný a že si to nezaslouží. S přítelkyni jsme šťastní, ja jsem slušný, pracovity, a hodný kluk, ktery nekouří, nehulí, a pomáhá lidem. Ve škole procházím s pěknými znamkami, ale vždy jsem se musel naučit u přítelkyně nebo někde jinde. Přítelkyně rodiče maji dům a oni bydli nahoře a my bychom měli svuj vlastní byt dole, který ted cely kompletně upravujeme a platime di to cele sami, pracuji i pri škole a chtel bych se vas zeptat kestli nevite jak jim to oznámit? Děkuji všem za kladne odpovědi a ty nekladné si nechte děkuji.

Tak po dlouhé době pěkné čtení, moc Ti fandím, se stěhováním myslím problém nebude budeš plnoletý, finančně to taky dáváš, mému synovi bude 18 příští měsíc, máme moc fajn vztah když puberta je teda děs, taky jsem odešla od rodiny ve 20 skrz macechu.Byla to ta nejlepší škola života a Tobě držím pěsti. :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 45884 příspěvků 10.08.19 14:48
@Anonymní píše:
Dekuji za vaše odpovědi a mate pravdu ve všem budu se držet a děkuji za podporu jsem rad že v ničem takovem nejsem sám :hug:

u nás to celkově bylo divoké takže ač jsme dlouho říkala že se budu stěhovat tak nevěřili, nakonec jsem odešla když jeli na celý den pryč :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 14:55

@wildcherry samozřejmě dam vědět jak jsme dopadli dekuji za podporu :blush:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 14:57

@toma0105
Dekuji moc me vude 18 za par dní a na stehovani se těšíme s prirelkyni moc a zatim co mame naplanovane nam vychazi krásně :kytka: dekuji za podporu:blush:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 14:59

@Markéta80
Ty jo to vam muselo dodat neco opravdu odvahu take bych to udelal nejak takhle.
Co vam treba potom rikali na to ze jste se nevratila uz do domu k nim :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama