Pach auta

3006
24.7.08 23:02

Pach auta

Ahoj, potřebuju poradit čím přerazit nebo jak se zbavit v autě takového toho autosmrádku :roll: (víte, co myslím-směs benzínu, sedaček atd),z kterého se často dělá některým šoufl.:-( Nejsem příznivec visaček a autovůní, nechci vevnitř čmuchat karcinogeny a kdoví co ještě. Napadly mě éterické olejíčky nebo tak něco. Za rady moc díky. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
25.7.08 07:58

Ahoj,

asi sis odpověděla sama - nakap si tam olejíček, kterej Ti voní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
25.7.08 08:54

Jako děcko jsem to úplně nenáviděla :evil: :evil: :evil: A když mi něco moc smrdělo, říkala jsem - smrdí to autem… takže tě chápu, ale neporadím, protože taky nemám ráda ty voňky, přijde mi, že se to tím smícháním ještě zhorší. Teď jsme koupili fungl nové auto, tak to pro změnu smrdí novotou :roll: To si nevybereš… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
25.7.08 09:41

Éterické olejíčky apod. jsou taky jen obyčejné voňky, s obsahem benzenu a dalších karcinogenů jako třeba benzín.
Doporučuju auto vyšůrovat, vyluftovat, vyprat potahy, vyčistit klimatizaci, uklidit v kufru atd.
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.7.08 13:25

Jako malá jsem milovala vůni škodovky a wartburgu /pro pamětnice/ :)) zůstalo mi to dodneška, bohužel auto nemám, abych si vůní užívala :() Ale to jen tak trochu mimo :)) nepřihlášená Anik

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama