Pálení pochvy a HA

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 10:04

Pálení pochvy a HA

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá některá z vás podobnou zkušenost. Před měsícem a půl jsem dostala svou první HA a od té doby mě to “tam dole” pálí při styku i nějakou dobu po něm. Mám pocit že je to tam podrážděné, odřené, ale lubrikant moc nepomáhá. Zkoušela jsem Gyntima čípky, ale ty mě tam takto těsně po styku pálí taky. Na kvasinky hodně trpívám a poznám je už na jistotu, ale přijde mi, že tohle nejí ten případ, protože jinak žádný výtok ani svědění nemám. Mám podezření, že by to mohla dělat ta HA. Volala jsem na gyndu, tam mi řekli, že HA s tím nemůže mít nic společného, že kdyby nezabral volně prodejné masti a čípky, pošlou recept na antimykotika… :roll: Nevím, na internetu jsem se dočetla, že by s tím HA mohla mít co dočinění, nestalo se to některé? Myslíte, že ji mám zkusit vysadit?
Díky za zkušenosti! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
102
9.11.21 20:36

Jediné, co mě napadá, je zkusit nějaký ten gel na intimní hygienu. Zkušenost s tím nemám, tenkrát jsem měla problém se svěděním, ale to doprovázel výtok a napsali mi na to zaváděcí tablety, které teda nepomohly, odeznělo to samo. Nebo nepoužíváš nějaký nekvalitní lubrikant? Doporučuji klasický durex, nedráždí. Občas bývají problémy s ochucenými.. Podle mě by HA mohla být příčinou, pokud to začlo ve stejnou dobu, každému nesedne hned první, možná bych zkusila nějakou online poradnu a zeptat se na názor jiného gynekologa. Každopádně přeju, ať tě problémy přejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat