Pandora práce , pohovor

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.12.21 11:22

Pandora práce , pohovor

Dobrý den, nepravacovala jste některá z vás v obchodu Pandora? Zajímalo by mě jak probíhá pohovor, jaké jsou pracovní podmínky adt? Za týden jdu na pohovor tak bych chtěla vědět předem na co se budou ptát u pohovoru, jak probíhá přijímací řízení. Děkuji s přáním hezkého dne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
266
28.12.21 11:34

No, já v tom obchodě nikdy nebyla ani jako zákazník, ale tvař se jako předražený kýč a určitě zapadneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
939
28.12.21 12:11

Nepracovala, kamarádka ano…ubíjely ji požadavky, kdy musíš každému, ale naprosto každému zákazníkovi vykládat,,předmluvu" už jenom když vstoupí do prodejny, moc časté skryté nákupy, kdy hodnocení prodeje je velmi přísné, když uděláš chybu, strhnou okamžitě peníze. Jako já dělala ve více obchodech a Pandora je jedna z těch, kde prodavačky jsou fakt vycepovany a pod neustálým stresem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
28.12.21 18:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, nepravacovala jste některá z vás v obchodu Pandora? Zajímalo by mě jak probíhá pohovor, jaké jsou pracovní podmínky adt? Za týden jdu na pohovor tak bych chtěla vědět předem na co se budou ptát u pohovoru, jak probíhá přijímací řízení. Děkuji s přáním hezkého dne

Ahoj, na jakou pobočku se hlásíš a kam do kanceláře jdeš na pohovor? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 18:25

@LenaNell co je “skryty” nakup? :))

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.21 18:29

@Fuflík když jste tam nebyla, jak může takto soudit a vyloženě odsoudit? :( :think:

• Citovat
  • Nahlásit
26110
28.12.21 19:16
@Anonymní píše:
@LenaNell co je “skryty” nakup? :))

přijde ti nakupovat někdo od nich a bude hlídat, jestli dodržuješ vše, co máš. Napíše na tebe posudek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat