Panenka Nines 45 cm

2447
9.11.20 11:36

Panenka Nines 45 cm

Chtěla bych dceři koupit panenku Nines, ale koukám že mají různě drahé. Nevíte v čem se liší?
Dále by mě zajímalo jak je panenka těžká. To jsem nikde nenašla.
Kterou byste doporučili?
https://www.mall.cz/…-cm-se-zvuky

https://www.mall.cz/…-cm-se-zvuky

Nebo nějakou úplně jinou? Která umí plakat (a uklidnit se) :lol:
Děkuji :kytka:

Příspěvek upraven 09.11.20 v 12:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
215
9.11.20 11:53

@Kaara My tedy doporučujeme panenku baby Born. Cenově vyjde na stejno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
9.11.20 12:11

@anonymmyska děkuji. A jakých důvodů? Máte obě? Co je za doporučením?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
9.11.20 12:27

@Kaara Ne ne tu vaši panenku neznám. Doporučuji jen na základě spokojenosti a baby Born. Panenka je lehká, smí se koupat děti hrozně baví krmit jí kašičkami. A hlavně disponuje nespočetným příslušenstvim tak že je o dárek postaráno i další vánoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3647
9.11.20 12:33

My nakonec taky pořídili baby born soft touch. Je důležité, co od panenky malá chce. Jsou panenky, co za stejnou cenu umí více věcí než třeba baby born. Malá ji chtěla, protože může oproti panenkám s měkkým tělem pořádně sama sedět, čůrá do nočníku a může se s ní koupat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
9.11.20 12:51

Dcerka má požadavek že panenka má umět plakat. Koupání a krmení bych nechtěla já, protože mi přijde že už to nikdy nevyschne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51464
9.11.20 12:57

Liší se hlavně výbavou. Baby born je masovka s unifikovným obličejem, Nines je dost specifická, někomu se ten obličejík nelíbí. Jednu máme doma, kvalita zpracování špičková, jsou to úžasné panenky. Jinak ty, cos vybrala, mají měkké tělo, jsou příjemnějí na nošení, mazlení a tak, ale nedají se koupat. Na druhou stranu do těch koupacích zase zateče voda a hůř se suší. Váhově je „tak akorát“, tu naši nezvážím, protože je to jiný model a je větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
9.11.20 13:12

@ugluk díky za info, já už chtěla koupit miminko loni ale nevybrala jsem. Letos už je na seznamu od dcerky přímo plakací. Jen škoda že se na ně člověk nemůže podívat někde v obchodě. Loni jsem nenašla a letos se ani nikam nesmí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51464
9.11.20 13:19

@Kaara moc hezké a podobné Nines jsou taky Llorens. Mají nádherně zpracované detaily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3647
9.11.20 13:20

Tyhle panenky určitě mají ve větších obchodech. Tesco, Globus mají panenek miminek dost velký výběr, takže já bych se na ně určitě podívat došla. Některé ty obličeje nemají úplně pěkný, tak to chce raději vidět.
Jinak baby born pláče, má slzy, ale bez zvuku. Máme k této i jednu levnou asi za 500 Kč z Dráčika a ta umí víc věcí než tyto panenky, taky je fajn.
Tak ještě počkej, třeba obchody v nějakém provozu fungovat v prosinci budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
9.11.20 18:53

@ugluk Llorens se mi taky líbí ale dudlik mají jen na ozdobu a nejde ani vložit do pusinky. To vy dcerku nebavilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51464
9.11.20 19:02

@Kaara tak třeba u tohohle typu píou, že pláče, když se jí vyndá dudlík z úst.
https://www.mall.cz/…lloron-33295?…
Já bych doma řešila opačnej problém, moje dítě je totálně nedudlíkový :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
10.11.20 09:24

@ugluk a jó. To jsem si nevšimla, asi jak jsem loni hledala panenky bez zvuků :lol:
Tak já rozšířim obzory ;)
Naše malá nikdy nechtela dudlik a panenkam ho dává :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18733
13.11.20 14:00

A kdo rád nejde s davem a má rád evropskou výrobu a kvalitu, mrkněte na Berbesu a nebo zemepanenek.cz :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama