Panenka pro rok a půl staré dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tatana2
Povídálka 44 příspěvků 18.07.18 13:16
Panenka pro rok a pul stare dite

Ahoj! Lezim v porodnici a cekam az se nam narodi druhe dite. Doma mam rok a pul starou holcicku a chtela bych ji po netu koupit nejake miminko, aby sme si mohly „hrat“, ze ona ma svoje miminko jako maminka… ale tech panenek je prehrsle, nemate nekdo nejaky typ pro takhle stare dite? treba i s kocarkem, ale abych nekoupila nejake monstrum co ji bude ve ctyrech letech…

Reakce:

martanek29
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 18.07.18 13:52

@tatana2 Ja kupovala dceri v 1 roce panenku My little baby born-32 cm. Dneska ma 4,5 roku a porad je jeji nejoblibenejsi. A to same mladsi dcera,ktera ma 1.5 roku. Doma mame nekolik mimin (mluvicich, cesacich,breci­cich..),ale tato zarucene vede. Ma jen dudlik a sundavaci cepicku a obleceni.

tatana2
Povídálka 44 příspěvků 18.07.18 18:50

@martanek29 dekuji za radu! na tu jsem take koukala a zrovna jsem si rikala, ze toho moc nedela :D a ono to ma nejvetsi uspech :) ale to jsem docela rada, ta me alespon financne mezrujnuje :)

martanek29
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 19.07.18 07:04

@tatana2 Myslim,ze takto starym detem to bohate staci…Mala si s ni fakt vyhraje nejvic,je lehounka,dobre se s ni manipuluje,strci si ji do kacarku,prikryje a jezdi. Az ji bude vic, tak muzete koupit dalsi miminko uz s nejakou funkci. Ale ted je na to jeste mala…

Káťa19
Kelišová 7406 příspěvků 20 inzerátů 24.07.18 09:23

Omyl

Káťa19
Kelišová 7406 příspěvků 20 inzerátů 24.07.18 09:34

Mame malickou panenku miminko, s hadrovym telickem, pak usitou na miru http://www.mnichovickepanenky.cz
A hraje si s nimi hodne :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >