Pánské oblečení 50.léta

481
30.10.14 20:02

pánské oblečení 50.léta

Ahoj,
chtěla bych požádat o radu a případně o pomoc. Manžel si pořídil k rekonstrukci veterána z 50 tých let. Já bych mu ráda k autu pořídila dobové oblečení, ale musím se přiznat, že módní styly jdou naprosto mimo mne. Prosím poraďte mi co se v té době nosilo a případně kde by se to dalo sehnat, nebo zda šít na míru? Já opravdu tápu.

Díky za inspiraci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26270
30.10.14 20:15

Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Jackie Kennedy - mrkni na fotky jejich partnerů ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1961
31.10.14 10:21

Jde o českého či zahraničního veterána? V Čechách byla doba kruté totality, (třeba „zabíjení soudruha“ si pust, tam to uvidíš dost reálně); jinak je to povětšinou oblečení našich babiček a dědečku z dob jejich kristových let (cca Anděl na dovolené apod. :mrgreen: tam inspiraci chytneš 100% :) ) Najdeš určitě ve frcech, hlavně se nebojte klobouků, rukaviček, kapesníků…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat