Pápáníčko

631
27.11.05 11:01

Pápáníčko

Ahoj holky,
můžete mi prosim napsat co už všechno můžou baštit 8-9měs. miminka? Chtěla bych malému rozšířit jídelníček.
Děkuji Vám za odpovědi.
Ahojky Jana a Jiřík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
27.11.05 12:06

Ahoj, male je 9m a basti: jogurty, ovocny prikrmy, ovoce, masozeleninovy prikrmy, ovocny mlecny kase, pak piskoty, zdravou vyzivu(pohanka, jahly, soja atd.). Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
27.11.05 13:09

Omlouvám se, ale je to úplně mimo mísu: Sany , tvoje děti mají narozky hnedka za sebou, že? :D :D Teď jse si to teprve všimla… Omlouvám se…Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
27.11.05 15:20

Ahoj. Taky by mě to zajímalo. my teda papáme ovocné přesnídávky, zeleninu, maso, bílý jogurt, na podporu žvýkání ovoce vcelku (jablko, hrozno, banán) + kukuřičné křupky, rýžové bio chlebíčky. kaše ještě nejíme, s nimi začneme až od ukončeného 9. měsíce. petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
27.11.05 15:44

Ahojky,
díky za odpovědi. Ještě se zeptám a od kdy se může dávat normální pečivo? A kde se kupují ty bio rýžové chlebíčky, ve zdrvé výživě?
Díky moc. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
27.11.05 15:59

ahoj, jani. my jsme je koupili v dm. stojí kolem 15,– a jsou tam 4 kolečka.petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
27.11.05 16:02

jani, a co papáte vy? máte něco speciálního, co bychom mohli zkusit i my? petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
27.11.05 16:12

Ahoj Peťul,
papkáme asi to co vy. Jogurty, zeleninku, masíčko, ovoce-čerstvé i ve skleničkách. My už baštíme i kaše. Ani jsem nezkoušela dávat něco s lepkem. Ale už se na to chystám :) . Uvažovala jsem o koupi dětských sušenek(hero, nestlé), ale zatím odolávám :wink: . Nejsem si jistá, zda je to dobrý dávat mu sušenky, když je ještě malinkej :lol: .
Díky a ahojky jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
27.11.05 16:25

my máme hero sušenky koupené, ale ještě jsme je nedali. i když v poslední době nám malá u jídla zlobí, předtím toho snědla spoustu, ale teď :( každé jídlo je u nás boj :cry: no, snad se to zase zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
27.11.05 16:35

Ahoj Jani,

vím, že po osmém měsíci už někdo občas sušenky zkouší, ale záleží na Tobě, kdy budeš chtít začít s lepkem. Pokud je dítko zdravé, není alergik ani potenc.alergik, nemá v rodině celiakii, v podstatě už by lepek mohlo. I když někteří výživáři se přiklánějí k tomu, aby se s lepkem počkalo i u těch zdravých dětiček až do nějakého 10.měsíce. Já zatím vyčkávám - připadá mi, že jídelníček má malý i tak dost pestrý - dávám mu kukuřičné křupky, různé kaše - pohankovou, kukuřičnou, rýžovou a chystám se na jáhlovou. Jinak dávám to, co Ty.
Viťka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
27.11.05 19:13

Pavlas: dobry postreh :P Holky sou o 6l od sebe, 28.1. a 29.1., obe se narodily v patek.

Jana1: normalni pecivo se doporucuje od 10m, a pro ty bio…bych prvne sla do zdrave vyzivy. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama