Pár dnů před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 18:07
Pár dnů před porodem

Dobrý den, chci se zeptat jak jste na tom byli pár dnů před porodem. Jestli jste měli nějaký pocit nebo náznaky..termín mám 12.2 a zítra jsem 37tt. Občas mívám takové menstruační bolesti, ale né nějak hrozný. Včera v 10h dopoledne z ničeho nic začaly silné menstruační bolesti a musela jsem to rozdýchávat. Každý pohyb a krok mě bolel..když jsem ležela, tak jsem si to chtěla počítat, ale neměla jsem ponětí jestli bolesti končí nebo začínají..pořad jsem prodýchávala a nakonec jsem to zkoušela zaspat a povedlo se. Po probuzení to začalo znovu a potom to povolilo a bylo to už lepší. Dnes od rána mám takový zvláštní tlak dole..když jsem si dávala vanu, tak jsem měla pocit pálení. Mám každý den už několik dnů výtok ale myslím, že hlenová Zátka mi už odešla cca před týdnem, ale nejsem si tím jistá. Nemáte někdo takové zkušenosti? Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 18:19

Ahoj, já měla poslíčky dost často, pokud se podařilo zaspat, nebylo to k porodu. Pomalu jsem se otvírala, dr říkal že určitě nebudu přenášet a přenášela jsem o 4 dny. V den, kdy jsem jela rodit, mě večer před spaním, asi od 9.30 tvrdlo bříško, bolesti asi po deseti minutách, přesto jsem usnula. Vzbudila mě větší bolest asi ve 23.40, další za dvě minuty, to už mi bylo jasné, že budu rodit, syn se narodil v 00.50 . Drzim pěsti, ať je to také rychlé a hodně zdraví oběma

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 18:20
@Anonymní píše:
Ahoj, já měla poslíčky dost často, pokud se podařilo zaspat, nebylo to k porodu. Pomalu jsem se otvírala, dr říkal že určitě nebudu přenášet a přenášela jsem o 4 dny. V den, kdy jsem jela rodit, mě večer před spaním, asi od 21.30 tvrdlo bříško, bolesti asi po deseti minutách, přesto jsem usnula. Vzbudila mě větší bolest asi ve 23.40, další za dvě minuty, to už mi bylo jasné, že budu rodit, syn se narodil v 00.50 . Drzim pěsti, ať je to také rychlé a hodně zdraví oběma
anavi13
Závislačka 3400 příspěvků 22.01.19 18:33

Já mám dnes den po termínu porodu ;) poslíčky mám už přes týden. Párkrát už jsem myslela, že jedeme , ale nakonec to vždy přešlo. Dole už jsem pěkně nachystaná ( CS7) , ale to už se takto pěkně začalo chystat asi od Nového roku. A taky to vypadalo, že přenášet nebudu a už je to tady :lol: jinak hojnější výtok mám taky, břicho dole, hlavičku má malý taky dost dole- tlačí mě hodně do konečníku, močáku. Občasně mě bolí kyčle, chodím jak kachna. Teď tak týden mě budí hlad v noci, nevolnosti a přes den hrozná únava :lol: fakt až ten týden pociťuji těhotenství jako náročné, předtím mi bylo pořád fajn. Teď už ani necvičím s Aniballem, není mi to příjemné. Ještě minulý týden jsem cvičila jógu a to už únavou nějak nedávám, takže odpočívám a poslouchám své tělo, asi se prostě takto chystá. A už ani nepřibíram na váze ( asi ten měsíc). Takže příznaků mnoho, ale prcek se ještě nerozhodl vydat se na svět :lol: každopádně je to hezké sledovat, jak se tělo mění a chystá ;)

Tonick19
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.01.19 18:34

Den před porodem mi od rána začaly nepravidelné ,,bolesti,, tlak. Trvaly cca.minutu a pak třeba zase dvacet minut nic. Večer už byly pravidelné, zesilovaly…porodila jsem až dopoledne druhý den.
Jinak před tím vůbec nic. Žádný náznak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 18:44

@anavi13 tyjo,tak nějak takhle podobně to mám..s tím rozdílem,že jsem 37tt :D tak jestli to takhle bude pokračovat a nakonec budu přenášet…tak mě klepne.. :D

Kristynka22
Kecalka 404 příspěvků 22.01.19 19:08

Já mám poslíčky od cca. 24. týdne, někdy byly dost bolestivé, šla mi bolest i do zad tak jsem byla xxx krát vyplašená, no s čípkem mi to nic nedělalo (nedělá). Teď jsem 31tt a stále zamknutá na sto západů. Kolikrát ani doktor nemůže poznat, kdy to přijde, protože jsou holky, co chodí otevřené na 2cm 4 týdny a pak ty, co jdou k doktorovi, jsou otevřené na špičku prstu, někdy ani to ne, a porodí za 2 dny :D Člověk prostě nikdy neví.

Nikoleta99
Povídálka 48 příspěvků 22.01.19 19:28

Ahoj :) . Ja jsem 36tt a uz tak 5dni mivam kazdy den nekolikrat poslicky … vzdycky mi ztvrdne brisko, pocituju jakoby silnou menstruaci a tak 3krat za den mam silne bolesti, ktere jdou od zad, do briska a tlaci na konecnik. Par mych kamaradek porodilo mesic pred vypocitanym porodem a tak z toho mam taky trosku obavy. Zitra jdu do poradny, tak uvidim co mi reknou. Jak tu pise spousta maminek, co si tak procitam diskuze na podobna temata, kazda to ma jinak. Nektera mela 3dny pred porodem podobne priznaky a nektera je ma posledni mesic tehotenstvi. Takze musime vydrzet a pockat, kdy se ty nase trdylka vylihnou :lol: :srdce:

Filzefina
Kecalka 151 příspěvků 22.01.19 19:30

Ja mela poslicky od 38 tt. Uz jsme parkrat malem i jeli ale porod nakonec museli vyvolavat :lol: takze tak

anavi13
Závislačka 3400 příspěvků 22.01.19 19:39
@Anonymní píše:
@anavi13 tyjo,tak nějak takhle podobně to mám..s tím rozdílem,že jsem 37tt :D tak jestli to takhle bude pokračovat a nakonec budu přenášet…tak mě klepne.. :D

No tak ono mi to tak nějak začalo v tom 37tt. ale nebylo to tak intenzivní jako teď za ten týden a něco. Ono to vyšetření čípku je fakt orientační, fakt se to nedá odhadnout kdy porod přijde :lol: jinak jsem prvorodička a ještě k tomu porodní asistentka. Takže ty změny sleduji o něco víc ;) spíš pro moji zajímavost :palec: jo a už mám teda za sebou dvě ráznější vyšetření a stejně to nepomohlo :mrgreen: klasický Hemiltnův hmat mi ani nešel moc udělat jak je to nachystané :mrgreen: a stejně jsem pořád v celku :lol: přeji hodně sil a trpělivosti ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 19:52

@Nikoleta99 tak to dejte vědět co vám řekli. Já jdu až 25.1,tak jsem zvědavá co mi řeknou.

Nikoleta99
Povídálka 48 příspěvků 22.01.19 19:58
@Anonymní píše:
@Nikoleta99 tak to dejte vědět co vám řekli. Já jdu až 25.1,tak jsem zvědavá co mi řeknou.
Urcite zitra napisu co mi rekli :palec: .
Barčítko
Stálice 68 příspěvků 22.01.19 20:17

Já poslíčky neměla vůbec. Kolem poledne mi volal táta a ptal se, jak se mám, jestli se něco děje, a já že ne, že doma v klidu odpočívám. A v půl třetí mi praskla voda, v 17:45 první kontrakce a v 1:29 byl prcek na světě :lol: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 21:01

@Barčítko achjo co bych za to dala :D :D tyhle bolesti mě docela drtí a tím,že jsem prvorodička,tak proste nevím co to znamená a co mě čeká a jaké to bude,tak se vždy leknu :D :D tal doufám,že za takové bolesti budu mít aspoň rychlý porod :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 21:36

Já do porodu fyzicky pracovala, takže dost bolestí jsem rozhýbala a neměla jsem se čas všemu věnovat a hodně se pozorovat, každopádně poslední týden před porodem byl očistec, celkově mi bylo diskomfortně, všude vše tlačilo, píchalo, táhlo (žádné soustavné ani nárazové bolesti), rodila jsem přesně 40tt, okolo deváté večer praskla voda, na desátou jsem dojela do porodnice a o půlnoci se narodila dcera :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >