Práce na paragraf - omluva z práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 14:40
Paragraf říjen 2018

Děvčata v pátek jsem nastoupila na paragraf v práci se omluvila stačí dodat papír ve středu ráno účetní pokud mám práci
45km od bydliště a jsem nepojizda a malá má horečky takže ji nechci tahat busem??

Reakce:
Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 29.10.18 14:41

Musíš to dodat do tří dnů. Pojízdná být nemusíš, stačí poslat poštou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 15:11
@Aletheia píše:
Musíš to dodat do tří dnů. Pojízdná být nemusíš, stačí poslat poštou.

Takže 3 dny to je jako dnes?? Nebo se počítají 3 pracovní dny? Tzv.ze stačí když to zítra dám kamarádce která to tam ve středu brzo ráno hodí do schránky? Pošta taky než to doručí.. Nemusí to stihnout

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 29.10.18 15:14
@Anonymní píše:
Takže 3 dny to je jako dnes?? Nebo se počítají 3 pracovní dny? Tzv.ze stačí když to zítra dám kamarádce která to tam ve středu brzo ráno hodí do schránky? Pošta taky než to doručí.. Nemusí to stihnout

Myslím že tři pracovní dny.
A proč to ta kamarádka nehodí v úterý do schránky? Jde o datum podání, ne doručení.
Ve středu je tak či tak pozdě, ale jestli jdeš do rizika :nevim: můžeš zavolat do práce jestli to nebude vadit …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 15:16

Tak tři pracovní dny to by mělo vyjít když mám paragraf od pátku..byl víkend to jsou dva dny. Nevím,nezdá se mi, že by bylo pozdě pokud jde o tri pracovní dny..Jelikož jede kolem práce až ve středu ráno

xkoup21
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 44 inzerátů 29.10.18 15:17

Ja to nosim az po skonceni paragrafu.

Aamanda
Kelišová 5591 příspěvků 29.10.18 18:15

U nás v zaměstnání (velká nadnárodní firma) stačí vždycky až po ukočení odevzdat i ten první list. Nikdy nebyl problém.

sagina
Echt Kelišová 7647 příspěvků 29.10.18 18:41

u nás stačí odevzdat až po skončení paragrafu. do tří dnů se u nás odevzdává jenom neschopenka, aby mohl zaměstnavatel chodit na kontroly, což u paragrafu nehrozí :cert: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >