Parkury pro nejmenší

M-A
658
30.5.16 09:15

Parkury pro nejmenší

Maminky koňařky, prosím poraďte. Hledala jsem na netu nějaké závody pro nejmenší děti (2,3 roky) s vodičem ale nějak se mi nedaří najít nějaké info nebo termíny, věnuju se disciplíně kde děti závodí až tak od 6 let… syn 2,5 roky chodí na poničku, na madýlkách kluše na lonži a (zatím) sedí dobře a nebojí se a říkala jsem si třeba na příští rok zjistit jak to chodí… jako je to jen sranda nebo stojím nohama na zemi, nebojte :lol: jen prostě bych si o tom něco ráda načetla, jak to chodí, jaké jsou podmínky účasti a tak a případně i ty termíny… Děkuju moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1800
30.5.16 10:05

Ahoj, koukej po hobby zode v okoli. Nekdy se v tam pro takoveto prcky poradaji jizdy zrucnosti s i bez vodice. My to v oddile obcas poradali. Vsechny deti dostali kojardu a drobnost. Muselo to byt ted uz vypsane i mimo rozpis zavodu jinak by museli vsechny deti mit prukazku coz je nerealne. Ofiko se pro tyhle deti nic nedela. Ale myslim ze tohle usporadaji spis male oddily tak to chce pak asi patrat a ptat se na ofiko rozpisech by to nemelo byt asi ani uvedeno (

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
30.5.16 12:48

Vím o několika jezdeckých pony školičkách, ale nic oficiálního se pro tyhle děti nepořádá. To když už, tak si zorganizujte nějaký sranda hobíky sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
658
30.5.16 15:28

@nevada @Shreya Holky děkuju, myslela jsem si to :) jak říkám, nejsem v tomhle úplně zkušená, „dělám“ do dostihů ;) zkusím pohledat na nějakých hobby v okolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
25.6.16 21:55

Vygoogli si „Lead Rein pohár“, je to přesně to, co hledáš.
ALE. Poměrně přísné hodnocení včetně oblečení, předvedení. A jestli to správně chápu, dítě musí v klusu vysedat. U takhle malého prcka mi to přijde blbost ho tohle učit, v tomhle věku by měl „pilovat“ rovnováhu a vyprdnout se na nějaké vysedání, podle mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama