Parní čistič z TV product

1938
22.11.08 09:03

Parní čistič z TV product

Ahoj, chci se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s tímto parním čističem. Táta ho chce koupit mamce, ale mě to přijde jako blbost, myslím si, že za ty peníze to nemůže fungovat jako stroj za 10000. Navíc tam uvádí bez čistících přípravků, jen s čistou vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
22.11.08 09:09

Jaký parní čistič máš na mysli???
Tento
http://www.tvproducts.cz/…Parni-cistic
nebo tento parní mop?
http://www.tvproducts.cz/…ni/Parni-mop

Já s tím nemám zkušenosti, ale vím, že tchýně měla ten mop a za chvíli letěl do popelnice, protože se ty trysky brzo (cca za 2 měsíce) ucpaly a prý celkem dlouho trvá než see vytvoří pára!

Kdyby si tatínek nedal říct tak raději ať koupí ten mop a jako dárek dostane parní čistič :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
1938
22.11.08 09:12

Tak on chce prave ten mop a k tomu ten cistic. Ale ja vim, ze vetsina veci z tv product byla k nicemu…jenze media umi presvedcovat predevsim starsi lidi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
22.11.08 09:18

Ali - přesně vím o čem mluvíš, se staršíma lidma je to horší než s malýma dětma :roll: :roll: :roll:

Zkus mu to ještě rozmluvit!!! Já jsem z toho byla z reklamy taky úplně unešená (mám doma psa a prďolu), ale pak co jsem to viděla u tchýně tak mě to přešlo!!!
Ona dokonce neměla ani tento levný z TV, ale nějaký dražší z někama ani nevím z kama - ptala jsem se jí jak je s tím spokojená a ona mi říkala, že už to dávno letělo do popelnice, že to bylo úplně o ničem!
Prý vyčistila 2 m2 a pak dost dlouho čekala než se udělá další pára a může čistit dál!
Nehledě na to, že si myslím, že před použitím tohoto mopu stejně musíš podlahu vysát!!!

Už je to delší dobu, ale řešily jsme to tu s holkama - zkusím ti najít celou tu diskusi!!!

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
22.11.08 09:23
  • Nahlásit
  • Citovat
1762
22.11.08 10:06

Ahoj,
tak já jsem nakonec nějaký zakoupila asi za 3000,–. Vypadá jako lux, může se použít buď na podlahy nebo okna atd. Spokojenost? No nevím, podlahy jsou uplně mokré, takže dělám jednou za čas. Vyluxuju, umeju, utřu hadrem, ale je fakt čistá. Dělám tím okna a včera jsem vzala topení. Vyfoukalo to spoustu chuchvalců prachu, tak jsem měla radost.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
22.11.08 16:23

Ahoj, my ho mame a jsem spokojena. Pouzivam ho malo, ale treba po malovani jsme mela celou podlahu flekatou od primalexu a misto abych to drhla, tak jsem to pomalu prejela tim parnim cisticem a podlaha byla cista. Ta horka para ten tu barvu rozpustila a vytrela. Takze uklid po malovani jsme mela minimalni.

Zrovna tak stare zasle prahy mezi dvermi to tou parou vylestilo. Jednou za cas s tim cistim koupelnu, horak para dezinfikuje a nemusim pouzivat cistidla.

Ja to nepouzivam k beznemu uklidu, ale pri „vetsich akcich“, kdyz delam velky uklid.

Dava se do naj jen voda, jinak nic, to je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
23.11.08 18:49

Ahoj holky, přidávám se k těm, které tchýně mají parní mop. Já jsem ho viděla v akci a nepřesvědčil mně. Já mám na normálním mopu (Leifheit) hromaru špíny, kterou tak jako i vy máchám v kýblu, a že jí je!!!! Kdežto u toho parního mopu se všechno setře jedním vrzem a až je hotovo, vypere se ten návlek… :roll: Takže to považuju za zbytečnost. Na trhu je myslím dost pomocníků na úklid, který udělají větší radost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vanesssska
25.1.12 14:07

VAROVANI!!!!!

VAROVANI!!!!!pokud nechcete prijit o penize jako ja v zadnym pripade si nikdy neobjednavejte tv produkty.jenom lakaji lidi aby si to koupili a ve finale kdyz si to lidi koupi ttak doma zjisti,ze to vubec nefunguje.a penize jsou v cudu ty uz Vam nikdo nevrati ani kdyz je na papire napsano,ze je vraceni penez samozrejmosti lzou.jen nevedi jak z lidi tahat penize.koupila jsem si od tv product do sklepa odpuzovac mysi za 500Kc a po 1mesici pouzivani jsem zjistila,ze to vubec nefunguje mysi mame ve sklepe porad.napsala jsem tam reklamaci a myslite,ze reagovali?ne nikdo neni schopny semnou tenhle problem resit takze pokud nechcete prijit o penize nebudte blby jako ja ty co maji stejny problem s mysima tak si radsi kupte za 50Kc jed na mysi a budte trpelivy do 5dnu se otravi.takze lidi pozor. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Vanesssska
25.1.12 14:12

dodatek

a takhle je to s kazdym nabizenym produktem udelaji tomu hrozne hezkou reklamu,ze to cloveka laka,ale kdyz se zamyslite nejak si vydelavat museji takze neslintaj nesmysli jak jsou produkty strasne vyborny a ucinny a buh vi co jeste a nejsou je to jen lecka na lidi.navic kazdy jejich produkty jakykoliv jsou prehnane drahy a NEUCINNY!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Martin Strojní inženýr
6.4.12 18:09

Dobrý den. Náhodou se mi dostal do rukou parní čistič ‚Dampf‘ jde o obyčejný ruční čistič za 1 tis kč kterých je spousta. Výkon výrobce udává 1000w. Zajímalo mě kolik stupňů má pára na výstupu z trysky. V mě vybavené dílně není problém zjistit tyto údaje testem pomocí elektronických čidel umístěných v určitých vzdálenostech. Zvolil jsem vzdálenost od ústí trysky 1cm 3cm 6cm 9cm 12cm celkem tedy 5 čidel které dokáží do 10vteřin přesně změřit teplotu s toleranci 0.5 stupňů. Přesnější bohužel nemám ale pro tyto účely bohaté postačuje. Výsledek je tedy takový 1cm = 78.5 stupňů 3cm= 70 stupňů 6cm=53 stupňů 9cm =48stupňů 12cm 42stupňů. Závěr ať si udělá každý sam. Mimo to použitelna by byla tak vzdálenost toho 1 cm kdy už se může mluvit o tom že většina baterií při této teplotě hyne. Ale vážně si nedokážu představit že pomalu prejizdite celou koupelnu ze vzdálenosti trysky 1 cm a pomalu přejíždíte dlaždicku po dlaždicce a na konci nevíte kde jste před tím už čistili. Tudíž blbost blbost a zase blbost. Lidi!!! Navíc odběr 1000w = přibližně 6 kč za hodinu odhadoval jsem že ma ne příliš velká koupelna by při vzdálenosti trysky 1cm trvala čistit 4 hodiny což je 24 kč Tudíž počítám celkem 18 kč protože vypínač občas vypne. Jen dodatek pro ty co si myslí že para musí mít přece 100 stupňů a ne min. tak para může mít klidně i 30 stupňů. Ale ano Určitě existuje kvalitní průmyslový parní čistič v řádkách deseti tisíců který je určitě účinný protože dokáže vyrobit velké množství vysoce přehráte POZOR vysoce přehráte páry to je totiž rozdíl a tam už zřejmě problemy nebudou. To si představit dokážu zavřít koupelnu spustit stroj a za chvíli hotovo. Ale to co nabízejí v prodejnách to v žádném ale v žádném případě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama