Parní vařič s mixérem - jaký?

27.12.19 19:08

Parní vařič s mixérem - jaký?

Dobrý večer, plánuji si pořídit parní vařič s mixérem, protože pomalu začínáme s příkrmy. Prosím, kdo doma máte, jak jste spokojeni s jaký máte typ?
Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1190
27.12.19 19:40

Měla jsem Philips avent 2v1, za mě spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11568
27.12.19 19:42
@Kikulele píše:
Měla jsem Philips avent 2v1, za mě spokojenost.

Ten měla kamarádka a byla spokojena.
Za mě krám do bytu..mě stačil tlakový hrnec, pařák a tyčový mixer, ale mám malou kuchyňku, tak šetřím každé místo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
27.12.19 19:44

Babymoov Nutribaby :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
27.12.19 19:51

@lucynka25 já tlakový hrnec nepoužívám vůbec :D mám z něj strach :lol:. Mě to vyhovovalo, a je pravda, že kuchyň mám celkem velkou. Podedila ho ségra, tedka začíná s prikrmama tak uvidím co na něj řekne. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
27.12.19 20:53

My plánujeme koupit Nuvita robot, je to dohromady i s ohřívačem lahví, což se bude hodit, až přestanu kojit :-)
Jinak my máme taky malou kuchyň, ale chci si to koupit kvůli zjednodušení práce:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
27.12.19 21:47

@Ilse22 kdy máš v plánu prestat kojit? Mala už má skoro rok a půl a konec zatím v nedohlednu, je to prsomil :D takže u mě by byl ohřívač lahví zbytečny, dělám jen čaje. Nevím jak s tím kojením seknout :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
27.12.19 22:19
@Kikulele píše:
@Ilse22 kdy máš v plánu prestat kojit? Mala už má skoro rok a půl a konec zatím v nedohlednu, je to prsomil :D takže u mě by byl ohřívač lahví zbytečny, dělám jen čaje. Nevím jak s tím kojením seknout :nevim:

Já chci přestat, jen co začne pořádně jíst a doufám, že dyl jak do 9 měsíců to nebude :-), pak ji budu mleko dávat určitě ráno a uvidíme jak večer. Naše malá naštěstí prsomil není, už teď ve 4 měsících vydrží v noci bez prsa klidně i 10 hodin, tak snad to bude OK :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
27.12.19 22:19

Akoze neviem velmi, ale pocula som, ze znacka Philips je super.. ale precitaj si testy a mozno si najdes nejaky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11568
28.12.19 08:58

@Kikulele taky jsem měla strach, ale když jsem ho tenkrát dostala a naučila se snim, používám ho často. Dneska ty moderní jsou super. Takoveho toho
retro stříbrného s tím protacecim válečkem, toho bych se taky bala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama