Reklama

Parťáci pro mě a miminko :) Praha 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peťula.cz
Povídálka 13 příspěvků 26.05.10 15:01
Parťáci pro mě a miminko :)

Ahojky, mám 4měsíčního chlapečka a ráda bych nám našla nějaké kamarády, aby byl odmalinka zvyklý být mezi dětmi. Bydlíme na Praze 3 - jen já a Filípek. Najdeme tu nějaké nové kamarády pro nás oba? :)

Reklama

Reakce:

yvushka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 26.05.10 15:42

ahoj, jsme tady https://www.emimino.cz/…ahy-3-34874/

Ischtar
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 26.05.10 15:57

Ahoj, skvělý že se někdo našel.
Malý je 5 měsíců, bydlíme přímo pod vysílačem. Ráda zajdu vozit s někým ať si pokecáme. :lol:

yvushka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 26.05.10 16:37

holky, napiste mi SZ s vasim emailovou adresou a ja vam poslu pozvanku do skupiny, kterou jsem prave zalozila…na ruzny setkavani, prochazky, akce apod.

Peťula.cz
Povídálka 13 příspěvků 26.05.10 16:43

Ahojky, prima, k vysílači to máme kousek a moc rádi půjdem venčit s váma :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >