Partnerská masáž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

fj1200
Kecalka 278 příspěvků 19.12.14 20:52

To je mi jasný, jen jsem se chtěl svšřit že to někde fungcajtunguje i jinak, někdy to tak ničivý není, ale většinou je to tak nevyvážený, když už se mi tedy věnuje tak jen většinou jen po jejím.

andelka83
Neúnavná pisatelka 16591 příspěvků 19.12.14 21:03

@fj1200 a tebe to pak ani moc nebaví co? :nevim:

fj1200
Kecalka 278 příspěvků 19.12.14 22:10

No jasně když člověk ví co bude tak ho to moc neláká to negativní, prča je, že já nemám prblém jí udělat radost, ale chci taky nějak se uvolnit, zato nemůžu, že se uvolním mazlením a masáží v rozkroku nebo pomilováním. hold výměnný obchod v tomto směru prostě u nás moc nefunguje. :nevim:

Maria_37
Závislačka 2990 příspěvků 22.12.14 14:23
@siamka7 píše:
ty jo, tak to je masakr :mrgreen: a manžel nežárlí? :jazyk: a je hezký ten masér?

Evelinde je masér nebo úchyl a ne manželka, a za chvíli vytasí s reklamou na svůj podnik… už to takhle udělal v jedné diskusi

Abes
Povídálka 33 příspěvků 01.09.16 15:27

Masáže si děláme navzájem obden či dva…pravidlo či kompromis…jednou já jednou ty.

Premek_Orac
Závislačka 3307 příspěvků 14.11.17 18:22

Ahoj,
prosím o radu - co použít na příjemnou masáž mimo oleje? Asi by byl možný nějaký lubrikant na vodní bázi, ale to nevím, zda je příjemné… Děkuji za tipy.

selia
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 1 inzerát 14.11.17 18:27

https://cz.lush.com/masaz

Premek_Orac
Závislačka 3307 příspěvků 14.11.17 18:30

@selia Neznám. Osobní zkušenost? Děkuji.

Venetia
Generální žvanilka 23303 příspěvků 14.11.17 18:44
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat, zda některé z vás s partnerem provozujete masáže. Nemyslím ted nějaké erotické, ale spíše, zad, krku, rukou, obličeje atd. Takové spíše dotykové relaxační, ne odborné.
Jestli si ve svém každodenním životě najdete chvilku, jen tak pro sebe a relaxujete. Pokud máte děti, tak zda i manžel je k tomu přístupný. A hlavně, zda k tomu nacházíte vůbec čas.

Já bych ráda, ale každý pokus o masáž skončí po pár minutách jinak, takže to nemá cenu

Čičorečka
Stálice 95 příspěvků 14.11.17 19:05

@Premek_Orac proč ne olej? Masážní oleje od Saloos jsou ideální. Ale jestli máte vyloženě problém s olejem, stačí jakýkoli krém na tělo, který je po ruce. Lubrikant bych rozhodně nepoužívala :poblion: bude lepit do pěti vteřin.

Emma9697
Kecalka 102 příspěvků 14.11.17 19:07

Saloos je super :kytka:

Uživatel je onlineChauvinist
Extra třída :D 11692 příspěvků 14.11.17 19:10
@Premek_Orac píše:
Ahoj,
prosím o radu - co použít na příjemnou masáž mimo oleje? Asi by byl možný nějaký lubrikant na vodní bázi, ale to nevím, zda je příjemné… Děkuji za tipy.

Kafrovou mast.

warita
Závislačka 4683 příspěvků 14.11.17 19:51

Ja naopak preferuju masaz bez neceho kluzkeho. Pak to clovek vic citi.

selia
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 1 inzerát 14.11.17 21:32

@Premek_Orac ano, je to v podstatě tuhý olej, také máslo. Příjemné, voňavé, praktické (nikde to nerozlejete). Už jsem viděla i od jiných značek, ale znám jen tuhle.

Premek_Orac
Závislačka 3307 příspěvků 15.11.17 08:46

Ano, olejíček dod Saloos by byl ideál, ale v tomto konkrétním přápadě ne.
Děkuji za rady, snad bude partnerka spokojená :srdce: :cert: :oops:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ženské křivky jsou nyní více v kurzu, pochvaluje si Kate Winsletová

Od natáčení Titanicu uplynulo dvacet let. Herečka Kate Winsletová (42) se už... číst dále >

Nová Ashley Grahamová? Boubelka v negližé je módní hvězdou kampaně

Plné křivky mohou být neskutečně sexy. Ukazuje to plus size modelka Ashley... číst dále >

Reklama