Pas

16.6.10 02:20

pas

Ahojky,mela by jsem dotaz ohledne pasu.Porodila jsem v Anglii a stale hledame zpusob jak by jsme mohli dotat pro naseho mrnouska pas aby jsme se mohli je konecne pochlubit do cech…Vse jak ziskat ceske ob a pas vim ale mame to do Londyna daleko a jsme nepojizdny a kdyz uz by se vyresila cesta tak je to na dlouho s cz urady.
Kdyz by nekdo vedel nejaky zpusob jak pas ziskat zde budu jen rada kdyz napisete.diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

53616
16.6.10 08:55

AHOJ… kontaktovala jsi českou ambasádu???
já kdysi v Anglii pas ztratila…teda ztratil mse mi poštou,když jsem vše posílala na home office kvuli vízu…pak jsem volala na ambasádu,poslala jim vše potřebné a pak si pas jela jen vyzvednout…
ale to už je 1O let nazpět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12873
16.6.10 13:09

taky si myslím, že by mělo jít všechny dokumenty zaslat poštou a pak si to je dojet vyzvednout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.10 14:17

Ahoj,to jak to chodi prez ceskou ambasadu vim je to sice hromada papirovani na to aby jsme dostali cesky rodny list a pak pas pro maleho ale zadna veda v tom neni ale spise se snazim dosahnout toho aby mi vydala pas pro maleho anglicka strana.Byla jsem zde na pasovim a tam mi bylo receno at maleho zaregisteuji a pak neni problem ale bohuzel problem v tom nejaky je a nikdo mi nerekne jaky.Myslim si ze by mel mit pravo na pas zde kdyz se tu narodil a ma anglicke rodne listy…Kamaradka ma stejny problem a to ma dite s anglicanem a ziji spolu. Tak kdyz by mel nekdo nejake zkusenosti nebo napady budu rada..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama