Kinedryl a spol.

9182
14.6.10 13:15

Kinedryl aspol.

Ahoj,

chtěla bych se optat, co dáváte dětem na zklidnění při cestování, případně proti nevolnostem, čeká nás dlouhá cesta.
Všichni doporučují Kinedryl, ale píšou, že je pro děti od 2 let a K. budou dva akorát v den odjezdu, takže bych ráda znala i nějaké alternativy. Zatím mi v autě neblinkala, ale vadí jí dlouhé sezení, nuda, bez možnosti pohybu, takže pro ni potřebuju něco na „utlumení“. Díky moc za rady a tipy!

Příspěvek upraven 08.09.13 v 13:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
14.6.10 13:27

Taky pro mě mmt. aktuální téma :wink: Malé je dnes 1,5 r., odjíždíme za 3 týdny. Informovala jsem se u Dr., říkala, že půlku Kinedrylu mohu dát. Jinak jsem měla v záloze použít Homeopatikum na cestovní nevolnost COCCULINE :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
14.6.10 13:33

Ahojky naší malé je 14 měsíců a v autě blinká tak mi dr poradila cocculus indicus.. jsou to homeopatika. Jsem spokojená od té doby neblinká :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
14.6.10 13:45

Julka nám v autě začala zvracet v roce, Kinedryl nám mudra povolila v roce a třičtvrtě - čtvrtku. Naštěstí to zabíralo a blinkání přestalo. Ve čtyřech letech nevolnosti v autě Julku přešly a od té doby už léky dávat nemusíme. Špatně už jí není. Na dlouhou cestu je ideální jet přes noc, děti se v autě vyspí a když jsou přes den vzhůru dělat třeba i každé dvě hodiny přestávku na protáhnutí. Pak už těm malým sezení v autě tak nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
14.6.10 14:04

Kinedrylu se v tomto věku určitě neboj. Naopak nemám dobrou zkušenost s Cocculine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8154
14.6.10 14:40

„Kokulina“ u nás nezabírá a ne každého Kinedryl utlumí - tomu nevěř :wink: Musíš sama vyzkoušet. Ale pokud jí nebývá špatně, tak bych to do ní jen tak necpala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2766
14.6.10 18:59

Ahoj,
taky jsem se ze začátku bála dát Kinedryl,když byl starší mladší,než píšou,ale zabírá..naopak ta homeopatika ho jen utlumila a nakonec se stejně poblil.Takže musíš vyzkoušet!No a mladšímu se naštěstí špatně nedělá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
15.6.10 09:27

Zázvorová lízátka :o) pomáhají-odzkoušeno :o) V lékárně stojí jedno snad 7,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
15.6.10 09:51

:cry: nepomáhají-odzkoušeno, ani homeopatika :cry: U syna jedině Kynedril.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama