PAS PRO KOJENCE

505
10.1.06 18:05

PAS PRO KOJENCE

Chci se zeptat - potrebuji pro prcka(6,5 mesice) nechat udelat pas, je potreba taky fotka jak na pas pro dospeleho nebo co to obnasi?
Predem diky za odpovedi........Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1292
10.1.06 18:07

Nestacilo by si prcka nechat jenom do pasu pripsat? Delaji to na pockani a stoji to 50,– Jinak s pasem pro mimi nemam zkusenost, ja mam obe jen pripsne v pasu. Ahoja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
10.1.06 18:09

Nestacilo, protoze kdyz s nim bude cestovat nekdo jiny tak bude potrebovat svuj vlastni pas.........., letos s nim sice pojedu ja, ale pristi rok uz asi babicka, takze jsem to chtela sfouknout najednou a ne letos cekat az mi ho tam pripisou a pristi rok litat kvuli pasu znovu, ani nevim jak dlouho ten pas pro mimi plati..........chjo.......nikdy jsem to nepotrebovala..........J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
10.1.06 18:14

Zkušenost s tím nemám, ale obecně jestli se dobře pamatuji, tak pas vydaný osobě do 15let má omezenou platnost na dost krátkou dobu z důvodu, že se vzhled velmi mění.
Gabča a Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
10.1.06 18:16

Ja jsem se na to ptala u nas na pasovem a po te co mi rekli, ze bychom museli vyrizovat novy pokazde, co se zmeni jeji podoba (kvuli fotce), jsem si ji radeji nechala jen pripsat do meho i manzelova pasu…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
10.1.06 18:16

jityy,
on ti sice nekdo napise,kdo vi vice,protoze ja mam maleho jen zapsaneho v mem,ale ma svagrova delala male pas v roce a fotka musela byt.U nas v denicku,pokud si pamatuju,delal nekdo pas miminku v sestinedeli(snad nekecam,uz je to rok a pul)a taky ho fotili,vim jen,ze v cizine jsou celkem zvykli fotit uplne male miminka na pas.
Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1759
10.1.06 18:37

Ahoj Jitko,

ja jsem nechavala delat dceri pas, kdyz mela okolo 4 mesicu. O vanocich jsme s ni jeli do Rakouska a ja sama pas nemam, takze ji nebylo kam pripsat.

Pas ma platnost 5 let, ale pocitam, ze kvuli zmene vzhledu vydrzi tak 1,5 roku. Tot informace z pasoveho. Stal 50,– Kc.

Fotka tam byt musela. Podpis samozrejme ne. My jsme to resili tak, ze jsme normalne prisli do fotografie, ja jsem si sedla na zidli, za vystrih zakasala bilou bavlnenou plebu a nechala ji viset az k pasu. Dceru jsem si po:,–(ila na klin. Fotograf fotil digitalem asi na 3×, nez se Jessy rozhodla divat do fotaku, ne okolo. Fotky byli za chvili hotove a vypadaji super. Ze je v pozadi plena vubec nejde poznat. Fotograf fotil pasovou fotku na mimino porve, tak to pro nej bylo prijemne zpestreni a pro nas zabava.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1759
10.1.06 18:40

Samozrejme, ze bavlnenou plenu, ne plebu.

Jeste me napadlo, Jessy ma strasne moc tmavych vlasu, takze mohla mit bile pozadi. Vubec na te fotve vypada o kus starsi.
Poku je miminko bez vlasu, tak nevim, jestli by bile pozadi nebylo moc svetle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
10.1.06 19:15

Ahoj,

ja som svojmu synkovi musela dat robit pas ked mal rok, pretoze je ceskej narodnosti, kdezto ja slovenskej, a tam mi ceskeho obcana nezapisu. :roll:

Takze, fotku potrebujes normalnu pasovu, u nas to fotia priamo na urade. Platnost pasu je 5 rokov, na to, ze po zmene vzhladu budeme musiet pas menit aj skor ma nikto neupozornil. Mmch, ta fotka tam poriadne ani nie je vidiet, tak neviem, ako ho podla nej budu identifikovat… ;-) A samozrejme trva to mesiac.

Gabika a Radko

• Nahlásit
  • Citovat
2114
10.1.06 19:20

Ahoj, mala ma svuj pas uz nekolik mesicu. Je potreba vyplnit zadost, foto, 50,–, a myslim ze OP matky a radeji bych s sebou vzala i RL ditete. A taky musi byt pri delani prvniho pasu Osvedceni o obcanstvi (ditete). Takze vyrizeni Osvedceni trva cca 14dni, je k tomu potreba myslim RL ditete a OP. Pak vyrizeni pasu mesic, ale jde to i do tydne za cca 600,–Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
10.1.06 19:35

Díky všem za info........
Sanny kde se vyrizuje to Osvedceni.............o tom jsem nikdy neslysela.......
Kazdopadne uz se tesim az pujdu k fotografovi ho nechat fotit :roll:
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
10.1.06 19:43

Ahoj,

to osvedcenie je novinka asi rok stara, vybavuje sa na magistrate.

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
505
10.1.06 21:50

Holky vážně díky, teď už to jen oběhat, abych to stihla do května než vyrazíme :lol: Já raději řeším věci s předstihem, protože pak se k realizaci ještě nějakou tu dobu dokopávám :oops: Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.1.06 22:07

Ja sem Osvedceni vyrizovala na Mestskym urade odd. Matrika. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.1.06 22:52

Marty1: ted po vstupu do EU muzou deti cestovat i po zapisu do OP rodice, ale jinak tam byt zapsani nemusi. Cizinci deti mit zapsane v OP-tedy v Povoleni k pobytu pro cizince…musi ale cestovat na to nemuzou. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama