Pas pro psa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
27.6.22 11:20

pas pro psa

Dobrý den, nevíte prosím, kolik v dnešní době stojí cca pas pro malou civavu? Dekuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13785
27.6.22 11:23

Pes, kočka i fretka musí mít svůj vlastní cestovní pas. Používá se jednotný formát platný v celé Evropské unii. Pas vám vystaví veterinář, který je schválený a registrovaný pro vydávání pasů krajskou veterinární správou. Stojí okolo 400 Kč a vzor si můžete prohlédnout na stránkách Státní veterinární správy.

První odkaz co vyplivne Google.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
27.6.22 11:24

Cena Europasu není stanovena podle velikosti psa. Platíš za ten dokument a čip. Mám tři kousky a vždycky jsem platila nějakých 600 za jednoho. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9093
27.6.22 12:05
@Cenarius píše:
Pes, kočka i fretka musí mít svůj vlastní cestovní pas. Používá se jednotný formát platný v celé Evropské unii. Pas vám vystaví veterinář, který je schválený a registrovaný pro vydávání pasů krajskou veterinární správou. Stojí okolo 400 Kč a vzor si můžete prohlédnout na stránkách Státní veterinární správy.První odkaz co vyplivne Google.

Jak kde, my platili litr :lol: plus..nechci rýpat ale dotaz zněl pouze kolik stojí, ne jestli kočka nebo fretka potřebuje pas :mrgreen: to jen tak na okraj..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1631
27.6.22 12:29
@Skaiqy píše:
Jak kde, my platili litr :lol: plus..nechci rýpat ale dotaz zněl pouze kolik stojí, ne jestli kočka nebo fretka potřebuje pas :mrgreen: to jen tak na okraj..

Cenarius také ne, jen oznamoval, že zakladatelka je blbá a neumí googlit 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
27.6.22 12:35

Jak kde, ale na velikosti psa opravdu nezalezi. Pokud je pes s PP dostava jej automaticky. Pokud ne, tak ockovak vymenit za pas cenově okolo 500,– ale i víc, dle toho kolik si za práci naúčtuje veterinář.
Jinak by mel normalne prelepit vakciny a to si hlavne ohlidejte délku pred moznym odjezdem, pokud bude preockovávat. A taky jine potrebne do zahranici, nektere zeme maji prisnejsi podminky a nezapomente pipetu na srdecni cervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21940
27.6.22 12:55

@dracula-s Mám psa s papíry a pas nedostal..dělala jsem mu ho já…proč by ho měl mít automaticky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13785
27.6.22 13:55
@Skaiqy píše:

Já zkopíroval první odstavec kde jsem viděl cenu. Ještě abych to upravoval apod. No to chcete moc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
28.6.22 23:35

@Monchichik to je trochu divný bo je to v mem okruhu samozrejmost. Neznam nikoho, kdo vydava stene bez pasu. Zkratka se tam vse vyplni a nemusis uz nic neresit. Nacipuji a udelaji psovi pet pas. Prakticke narozdil od klasiky.
Ockovak musis menit za pas, kdyz chces vycestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21940
29.6.22 06:35

@dracula-s načipovaný byl, pas neměl…ten jsem mu dělala až potom…jezdíme s ním hodně, navíc bydlíme u hranic, takže jezdíme za kopečky nakupovat…tak jsme ho nechali dělat hned při první prohlídce u veterináře…ale od chovatelky ho neměl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat