Pasovy opar den po ET

Anonymní
24.6.21 06:26

Pasovy opar den po ET

Ahoj holky, jsem uplne spatna..včera jsem měla svoje první ET, zbylo nám jen jedno embryjko které mi vložili po pěti denni kultivaci..diky vsem tem stresum se mi nejspis dnes objevil 0,5 Cm Pasovy opar vedle horního rtu..i mě bolí pod čelisti na té strjne straně lehce uzlina..jinak nemam teplotu ani nic jiného..je to lehci forma..Pasovy opar jsem měla minuly rok nad levým okem tak si troufám říct ze ho už poznám..otazka zní co ted..mohu brat antivirotika? do CAR si zavolam ale jsem uplne v haji cetla jsem ze poškozuje plod a mozek ditete :( měla jste ho některá na zacatku tehotenstvi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2298
24.6.21 07:34

Urcite konzultuj, ale hele, ciste laicky- embryjko se nekolik tydnu zivi ze žloutku a na krevni obeh matky se napoji pozdeji, to uz budes mit antivirotika dobrana.

Ale tak bez zaruky, no :think: drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 07:46
@FlorenceF Jenkins píše:
Urcite konzultuj, ale hele, ciste laicky- embryjko se nekolik tydnu zivi ze žloutku a na krevni obeh matky se napoji pozdeji, to uz budes mit antivirotika dobrana.Ale tak bez zaruky, no :think: drzim palce

Dekuji za příspěvek..tohle mě taky napadlo..no uvidim jdu volat ted do CAR asi to bude bud a nebo..uvidime zda se vůbec uchyti..ja musim mít všechno komplikovany..ale to snad cely život :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat