Hledáme miminko - adopce

Anonymní
22.6.21 16:19

Hledáme miminko

Dobrý den, jsme pár z Českých Budějovic, a i přes to, že jsme se snažili už před 4-5 lety o miminko, nějak se nám to nepodařilo. Přítel má holčičku (předchozí manželství) skoro 15 let. Žijeme spolu v rodinném domě ve Starých Hodějovicích a před třema rokama jsme se dozvěděli, že přítel je neplodný. Moc bychom si přáli ještě jedno děťátko. Nejvíce bychom si přáli asi chlapečka (máme vybavený pokoj, vymalovaný na modro. Měli jsme mít chlapečka z adopce, ale paní si to na poslední chvíli rozmyslela) ale pokoj můžeme klidně předělat. Budeme moc rádi když se nám ozve kdokoliv, a určitě se nějak domluvíme. Předem děkujeme :D.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9221
22.6.21 16:29

Já se rád toho jednoho svýho smrada zbavím za rozumnou cenu. Pořád mu říkám, že když bude zlobit, tak ho někomu prodám.

Příspěvek upraven 22.06.21 v 16:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
22.6.21 16:30

Ahoj, pred par dny tu byl prispevek v diskuzi, kde pani nabizi primou adopci sveho miminka, ale nevim, jestli je to to, co chcete. Prikladam odkaz. A preju hodne stesti :kytka:
https://www.emimino.cz/…rankovani/5/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
22.6.21 16:36
@Cenarius píše:
Já se rád toho jednoho svýho smrada zbavím za rozumnou cenu. Pořád mu říkám, že když bude zlobit, tak ho někomu prodám.Příspěvek upraven 22.06.21 v 16:30

Tak to já bych musela ještě připlatit aby si ji někdo vzal :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6702
22.6.21 16:58

Miminko nenabizim, ale pokud ty jsi plodná, pak je řešení dárcovská spermie přes uměle oplodnění. A pokud jste regulérní žadatele na adopci, tak určitě něco vyjde
P. s. Holcicka by modrou zeď taky zvládla :)

Příspěvek upraven 22.06.21 v 17:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 17:00

Na internetu je spousta inzerátů, stačí hledat. Věřím, že najdete. Nakonec je to jednodušší, než se na první pohled zdá :srdce:

Zajímavé je, že vám přejou lidé štěstí ale když jsem zveřejnila příspěvek o tom, že svému nejlepšímu kamarádovi z dětství nosím dítě (náhradní matka) tak na mě byli lidé zlí… :,( :,(… Jaký je v tom rozdíl? :nevim:

Přeji vám moc štěstí. Miminko je dar. By budete šťastní a maminka nechtěného dítěte bude mít dobrý pocit, že dala dítěti to nejlepší :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
25233
22.6.21 17:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsme pár z Českých Budějovic, a i přes to, že jsme se snažili už před 4-5 lety o miminko, nějak se nám to nepodařilo. Přítel má holčičku (předchozí manželství) skoro 15 let. Žijeme spolu v rodinném domě ve Starých Hodějovicích a před třema rokama jsme se dozvěděli, že přítel je neplodný. Moc bychom si přáli ještě jedno děťátko. Nejvíce bychom si přáli asi chlapečka (máme vybavený pokoj, vymalovaný na modro. Měli jsme mít chlapečka z adopce, ale paní si to na poslední chvíli rozmyslela) ale pokoj můžeme klidně předělat. Budeme moc rádi když se nám ozve kdokoliv, a určitě se nějak domluvíme. Předem děkujeme :D.

Hele já ti je neprodám, ale pronajmu, budu z toho mít dlouhodobější zisk :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 17:02
@lleennttiillkkaa píše:
Hele já ti je neprodám, ale pronajmu, budu z toho mít dlouhodobější zisk :-D

Není to tak vtipné, jak si myslíš. Ti lidé jsou nešťastní a smutní.

• Citovat
  • Nahlásit
6702
22.6.21 17:18
@Anonymní píše:
Na internetu je spousta inzerátů, stačí hledat. Věřím, že najdete. Nakonec je to jednodušší, než se na první pohled zdá :srdce:

Zajímavé je, že vám přejou lidé štěstí ale když jsem zveřejnila příspěvek o tom, že svému nejlepšímu kamarádovi z dětství nosím dítě (náhradní matka) tak na mě byli lidé zlí… :,( :,(… Jaký je v tom rozdíl? :nevim:
Já diskuzi četla a nezaznamenala jsem, ze by byl někdo zlý. Padly otázky, jak to vysvetlis svému dítěti apod

Přeji vám moc štěstí. Miminko je dar. By budete šťastní a maminka nechtěného dítěte bude mít dobrý pocit, že dala dítěti to nejlepší :srdce:

Já diskuzi četla a ze by byli lidi zlí, jsem nezaznamenala. Padly otázky, jak to vysvetlis svému dítěti apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
22.6.21 17:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsme pár z Českých Budějovic, a i přes to, že jsme se snažili už před 4-5 lety o miminko, nějak se nám to nepodařilo. Přítel má holčičku (předchozí manželství) skoro 15 let. Žijeme spolu v rodinném domě ve Starých Hodějovicích a před třema rokama jsme se dozvěděli, že přítel je neplodný. Moc bychom si přáli ještě jedno děťátko. Nejvíce bychom si přáli asi chlapečka (máme vybavený pokoj, vymalovaný na modro. Měli jsme mít chlapečka z adopce, ale paní si to na poslední chvíli rozmyslela) ale pokoj můžeme klidně předělat. Budeme moc rádi když se nám ozve kdokoliv, a určitě se nějak domluvíme. Předem děkujeme :D.

Jeden chleba, 10 housek, džus mrkev a co ještě, jo, jedno mimino, bílé rasy, 50 cm do 3,5kg. Máte? Nemáte? A kdy bude na skladě?

Chápu, že touha po dítěti je velká, ale takto opravdu snad, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
22.6.21 17:27
@Coleta píše:
Jeden chleba, 10 housek, džus mrkev a co ještě, jo, jedno mimino, bílé rasy, 50 cm do 3,5kg. Máte? Nemáte? A kdy bude na skladě?Chápu, že touha po dítěti je velká, ale takto opravdu snad, ne?

A proč ne? Lepší, než aby bylo někde v děcáku, ne? Přímá adopce je ve světě na mnohem lepší úrovni… U nás je to takový český způsob. Ale je to úžasný a rychlý způsob, jak pomoct, aby bylo všichni šťastní.. Já jim fandím :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
22.6.21 17:33
@Anonymní píše:

Zajímavé je, že vám přejou lidé štěstí ale když jsem zveřejnila příspěvek o tom, že svému nejlepšímu kamarádovi z dětství nosím dítě (náhradní matka) tak na mě byli lidé zlí… :,( :,(… Jaký je v tom rozdíl? :nevim:

Přeji vám moc štěstí. Miminko je dar. By budete šťastní a maminka nechtěného dítěte bude mít dobrý pocit, že dala dítěti to nejlepší :srdce:

Tak v té diskuzi jsi psala, že o tom uvažuješ a teď už ho čekáš? To je divný ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 17:35
@mamina2017 píše:
Tak v té diskuzi jsi psala, že o tom uvažuješ a teď už ho čekáš? To je divný ne?

Mnou založena diskuze byla o tom, že jsem těhotná. Máme za sebou několik KETů během několika měsíců…

• Citovat
  • Nahlásit
1902
22.6.21 17:36
@MamculeVerca píše:
A proč ne? Lepší, než aby bylo někde v děcáku, ne? Přímá adopce je ve světě na mnohem lepší úrovni… U nás je to takový český způsob. Ale je to úžasný a rychlý způsob, jak pomoct, aby bylo všichni šťastní.. Já jim fandím :srdce:

Jsi si tak jistá, že jsou vždy všichni šťastní? Realita bývá mnohdy jiná. Adopce má snad nějaká pravidla, ne? Ta pravidla jsou tu zejména pro ochranu dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
22.6.21 17:46
@Coleta píše:
Jsi si tak jistá, že jsou vždy všichni šťastní? Realita bývá mnohdy jiná. Adopce má snad nějaká pravidla, ne? Ta pravidla jsou tu zejména pro ochranu dítěte.

Pravidla adopce jsou zbytečná byrokracie. Je to diskriminace neplodných párů… Normálně si můžeš udělat dítě a nikdo se tě na nic neptá. Jestli máš dost peněz a pokojů, neděláš psychotesty a podobné psí kusy.

Když pominu individua, která se o své děti nestarají a dělají si je při peníze, tak většina NORMÁLNÍCH páru, které se ROZHODNOU mít miminko, se o ně stará a mají krásnou a milující rodinu. To je ale neplodným párům upíráno. :nevim:

Takle je žena, která je těhotná a dítě nechce. Neudělala si ho pro peníze a příspěvky. Ví, že se o něj nepostará a tak ho předá milujícím rodičům. Víte, jak dlouho o trvá papírování ohledně dítěte z babyboxu? Průměrné dva roky. Papírování ohledně takovéto přímé adopce trvá pár měsíců. Otec se zapíše do rodného listu a maminka jej pak adoptuje, po uplynutí jisté doby. Šťastná je původní matka, že má dítě rodinu. Šťastné je dítě, že má rodinu a i nová rodina, že má dítě…

Nebo jak má podle tebe žena řešit to, že čeká nechtěné dítě. Babybox? Není lepší tepla náruč maminky a tatínka, než krabice? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat