Páteční porod

6.4.17 08:41

Páteční porod

Ahoj, chci se je zeptat. Dnes jsem 41 tt a zítra mám nastupovat do porodnice. Myslíte že si mě tam ještě nechají přes víkend nebo mi zítra dají vyvolavacku? Jsem prvorodicka a nevím co čekat. Porodnice Benešov u prahy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11149
6.4.17 08:45

Mamka, když přenášela, taky měla nástup v pátek a začli jí vyvolávat.. V sobotu ráno se brácha narodil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 08:45

Mne při nástupu hned dali vyvolavacku. Ale jde o to proč tam jdes - to ti nic neřekli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 08:47

Řekli na prohlídku a ať si vezmu věci že už tam zůstanu. V tomhle jsem strašná a často zapomínám :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
6.4.17 08:48

Vyvolávali mi porod v den nástupu.
Já před šesti lety tenkrát nastupovala až odpoledne a ještě ten podvečer se začalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 08:51

Přesně jako holky, v pátek při nástupu vyvolávačka-pokud se porod nerozjede tak te nechají vyspat a v sobotu od rána se jede nanovo s vyvoláváním porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 08:54

Jde mi o to jestli mi to dají zítra nebo tam budu jen tak pro nic za nic ležet přes víkend a dají mi to az v pondělí..
Holky vy jste byli přímo v benešově? Nebo jinde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
6.4.17 08:57

@marketa94 V Benešově jsem nebyla, ale určitě začnou s vyvoláním hned zítra. Kdyby tě měli naplánovanou až na pondělí, tak budeš nastupovat až v pondělí a nenechají tě tam přes víkend zabírat postel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 08:57
@marketa94 píše:
Jde mi o to jestli mi to dají zítra nebo tam budu jen tak pro nic za nic ležet přes víkend a dají mi to az v pondělí..
Holky vy jste byli přímo v benešově? Nebo jinde?

nene nastoupila si dnes? tak dnes.hned od nástupu chtějí, aby si porodila -žádné zdržování. Lékaři normálně pracují i o víkendu takže není problém. Já rodila v Podolí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22220
6.4.17 09:00

Hlavně bych si nenechala vyvolat porod… pokud není dítě v ohrožení… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
6.4.17 09:01

@marketa94 Nemyslím si, že by tě nechali přes víkend jen, tak ležet :think: bys jim tam zbytečně zavazela :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 09:03

Děkuji holky za odpovědi :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 09:04
@3HE píše:
Hlavně bych si nenechala vyvolat porod… pokud není dítě v ohrožení… :think:

Super rada pro vyděšenou prvorodičku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9905
6.4.17 09:15

@marketa94 Myslím, že začnou vyvolavat už zítra ;) Taky myslím, že by Te tam nenechali jen tak přes víkend ležet ( to bys mohla i doma :D ) Držím palečky, ať je v se v pořádku a mas miminko brzy u sebe :hug: Zítra se těšim na zprávičku o narozeni :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
6.4.17 09:29

Taky bych jeste nesla na vyvolavani ;) do 42+0 to neni prenaseni ;) ja si treba uz porod vyvolavat nenecham no a uz by ani nemeli :) me vyvolavany porod skoncil cisarem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama