Bolestivé kopání

5.4.17 18:21

Bolestivé kopání

Ahoj holky, mam asi blbej dotaz, ale zeptam se vas na uklidneni jestli s timto nemate nektera z vas zkusenost. Kdyz lezim na boku a chci vstat tak me tak hrozne tlaci a boli na prave strane v brise ze ani nemuzu chodit a skoro az brecim bolesti. Vcera jsem byla na kontrole a Dr. povidala, ze tam ma nohy zrovna, ale prijde me to divny na to ze tam ma jeste dost mista a jsem teprv v 25.tt. Spis se bojim jestli mu neco nechybi nebo tak. S pozdravem ustrasena, hystericka prvorodicka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

411
5.4.17 18:27

Taky jsem měla věčně levej bok bolavej. A bylo mi řečeno, že tam prostě malej tlačí nožiska :D ale fakt to bolelo a málokdy chtěl aspoň vyměnit stranu. A když už konečně přestal, tak mě do konce těhotenství bolelo strašně pod žebrama. Šla jsem i na neurologii, ale prý: maminko zvyknete si, to už tak bývá až bude venku přejde to :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
5.4.17 18:48

Dcera kopala daleko bolestivěji než syn, ten se jen tak převaloval, ale ona tam snad cvičila spartakiádu. A dělala to právě dokud měla místo, pak už to nebylo tak drsné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 18:49

Tak nebudu jedina, je to asi normalni, ale jak jsem prvnicka tak me to vsechno hned zaskoci a desim se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
5.4.17 19:44

Taky me maly kope jen do 1 mista…ma tam nohy…a opravdu krom dobani do cipku je toto jediny misto kde nohy natahuje, kope apod…se divim ze tam jeste modrinu nemam. 1.syn se sem tam pohl…ted citim pohyby opravdu intenzivne. Ale ja uz to nejak vydrzim..mam 4 tydny do terminu. Neboj je to v poradku. Lepsi citit nez necitit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama