Patron

1102
29.9.08 13:28

Patron

Nemáte někdo zkušenosti s kočárky ze značky Patron( Bohemia). Je to čeký výrobce cena dostupná. Díky moc za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2649
29.9.08 13:44

Už takdy několik diskusí na tohle téma je. Někdo dobré zkušenosti, někdo špatné - reklamace.
Já v Apollonu Alux vozím už 2. dítě a jsem spokojená maximálně. Především je lehký (odlehčená konstrukce) a má dlouhý leh. Takže v něm jde vozit i roční dítě v leže v zimě, pokud se tedy nechá :-). Výborná je boudička s letní síťovinou, syn ještě nesedí, takže ho vozím na bříšku s odeplou střechou, dívá se ven a je spokojený. Bez přehazovací rukojeti bych nemohla existovat, potah kočárku je kvalitní - impregnovaný, v pláštěnce jezdíme jen v opravdu velkém dešti. Potah se nešisuje. Z vložné tašky jde následující rok udělat fusak, když se vyndá pevná deska, která je pod zády. Navíc nová kolekce už má užší podvozek, takže kočárek už není tak široký.

Měli jsme jednu závadu - uvolňovaly se nám brzdy. Z Patronu se nám do 14-ti dnů vrátil opravený kočárek, včetně dalších záručních oprav zdarma. Vyměněná všechna 4 sjetá kola a vyměněná slída v okýnku.

Šťastnou ruku při výběru
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
29.9.08 14:12

Tak já se taky přidám se svou troškou do mlýna :wink: Asi do necelého roka Anežky jsem byla dost spokojená, kočárek byl terénní, lehký, což jsem ocenila při tahání do sklepa, ovšem asi jak An. začala přibírat, nějak to nezvládl, k drobným závadám, které byl manžel schopen opravit na koleně, se začaly přidávat větší a podstatnější, až to nakonec skončilo upadnutou rukojetí v ruce :roll: A to myslím úplně celou, prostě se vylomila z kloubů, tam jak je to připojené ke kočáru. Tím pohár mé trpělivosti přetekl, myslela jsem, že teda vydrží dýl i jako sporťák, ale už ho nechci ani vidět! Pokud se to podaří trochu spravit, pošupajdí někam na chatu a já koupím na druhé dítě ten nejlevnější polský kočár za pár kaček :twisted: To mi aspon nebude líto, ldyž se rozletí na tisíc kousků… Kamarádce taky padaly ty brdzy, dost podstatně (nejsi to ty, Martino :lol: ) a navíc se jí několikrát rozpárala boudička, i když to poslala na reklamaci, rozpáralo se jí to zase.
No, ale na každé značce něco najdeš, že… Přeju šťastnější ruku při výběru, než jsme měla já :wink:
Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
29.9.08 19:20

Taky mám Patrona (Apolon) a už bych si ho nekoupila. Má sice dobré funkce - přehazovací rukojeť, ukončovací nástavec na sporťák, síťovinu v boudě, letní přikrývku se síťkou atd., ale to provedení je hrozné. Brzdy máme vylámané, hned po měsíci se nám ulomila boudička, ten nástavec na kočárku skoro nedrží, okénkem není na dítě skoro vidět a bezpečnostní pásy vůbec nevyhovují - dítě je v nich „pověšené“.
Se sporťákem od Hoco, který jsem měla na první dítě se to vůbec nedá srovnat.
A ještě jsem zapomněla, že zabere strašně místa - do kufru v Octavii se nám vejde jen taktak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
29.9.08 21:09

Máme Patron Zephyr, byli jsme spokojení, to samé, co píše Zubr
Jednou se ulomil nějaký nýtek , tudíž jsem jela domů s kočárem zatáčejícím pouze doprava :lol: , ale manžel to doma spravil, vyměnil šroubek.

Jediná nevýhoda u Zephyru - kola nejsou otočná, špatně dostupný koš pod kočárkem a není to nic „houpacího“.

Ale každý kočár má něco, záleží, co jsi ochotná obětovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
29.9.08 22:40

Ahojky,
taky máme Apolona, teď už jen připraveného odvézt někam na smeťák. Vydržel tak rok a začaly odcházet všechny umělohmotné caplíky, hlavně na boudičce, takže nakonec jsme ji měli přidělanou drátkama. Ale četla jsem na něj i dost dobrých recenzí, takže opravdu asi záleží na kusu. Třeba budeš mít víc štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
30.9.08 07:40

patron

Mám Apolona Aluxe - odvozil mi 2. dítě a naprosto v pořádku. Do terénu je to supr kočárek, neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
30.9.08 10:52

Ahoj, mám Apollon Alux a jsem s ním maximálně spokojená, odvozila jsem jedno dítě - při každodenním používání a teď se chystám na druhé, neměla bych. Je absolutně bez chyby, žádné caplíky mi nepadají, všechno drží jak mám Vyprala jsem ho a je jako nový. Záleží jen na tobě jak se rozhodneš, všude je něco, dyť to znáš, že deset výrobků může být bez chyby a jeden se prostě nepovede. To se ale stává u všech kočárků, znám holky, co mají ty drahé a jakoby bezchybné a mají s nimi také spoustu problémů. Tak držím palečky při výběru. Ale ze své zkušenosti můžu vřele doporučit.

""http://lilypie.com/pic/080908/BM9Y.jpg":http://lilypie.com/…908/BM9Y.jpghttp://by.lilypie.com/UmFWp2/.png

""http://bd.lilypie.com/fBHsp2/.png:http://bd.lilypie.com/fBHsp2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pavlapl
6.12.08 16:34

Patron

Ahoj já mám Patron Fenix F4 a jsem s ním velice spokojená dceři je 24 měsíců a stále jí stačí. Určitě bych za jiný neměnila. Jenom pro zajímavost není to Český kočárek firma má pouze české vedení a kočárek vyrábí v Polsku. Vím to protože obchoduji s kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
mamina v očekávání
3.4.12 10:03

Ahoj, kočárek Patron je český výrobek, je to bývalá Liberta a je to vlastně jediný český kočárek. Ostatní kočárky se v Čechách jen montují z komponentů vyrobených nejčastěji v Polsku. Patron se vyrábí v Mlazicích u Mělníka, kde je i prodejna. Ten, kdo obchoduje s kočárky by to měl vědět! :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama