X-Lander X1

855
10.8.08 09:13

X-LANDER X1

Ahoj holky,
máte někdo tento kočárek a jak jste s ním spokojené??? Klady, zápory???
My jsme ho objevili v akci v jednom polském obchůdku a vyjde nás skoro o 2500kč levněji, takže v pondělí si pro něho jedem. Hlavně se mi na něm líbí ten sportovní styl :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

141
10.8.08 11:45

Ahoj,

máme verzi 2006, kupovali jsme nový. Je to typ do terénu, ne do města. Nevýhoda je, že je velice těžký a docela neskladný, ale to musí být protože je to prostě tereňák. Zadní kola má dost od sebe, měla jsem problém s ním vjet do panelákových výtahů a někde i do dveří.
S kočárem jsme vyjeli na Bezděz (asi neznáš, místní strmý kopec) v pohodě, v Krkonoších taky uspěl na jedničku. Za čas začne jakoby vrzat, ale po pořádném promazání vrzání přestane. Takže do terenu určitě, do města bych volila menší, lehčí kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
10.8.08 13:08

Ahoj Leni,
tos mě překvapila s tou váhou, ale asi se liší verze 2006 a 2007, co budeme kupovat my. Ten 2007 X1 váží okolo 15kg a např. Implast Bolder, který je typický městský kočárek váží 16kg. Jinak rozměr těch širších koleček je 69cm a náš výtah má 73cm, tak se vleze - uffff :o)
Chci se spíš zeptat, jestli je ta sportovní sedačka polohovatelná i do úplného sedu, na obrázku to tak nikde nevidím, jinak vím, že do úplného lehu není - vadí ti to? Je to nějak moc blbé pro mimi???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
15.8.08 13:46

Ahoj,

omlouvám se za delší odmlku, snad si to ještě přečteš.

Takže na netu je právě uváděná hmotnost 15kg, ale někde jsem četla od nějaké maminy, že má 18kg - to už je v celku jedno, jestli taháš 15 nebo 18 kg. Mně ta váha nevadí, pokud jezdíš autem, je to v pohodě, ale tahat se s ním do autobusu, který není nízkopodlažní je docela fuška, taky si vem, že v něm budeš mít dítě. :)
Sportovní sedačka není polohovatelná až do úplného lehu, je téměř do lehu, nicméně Lukášek v něm ležel ještě když neuměl sedět. Je to to samé jako když ti dr. doporučí ať dáš mimi do zvýšené polohy, když má rýmu. No do úplného sedu, jako když ty sedíš na židli ne, ale taky to ničemu nevadí, Lukášek v kočáru sedí buď to, že je opřený o opěrku, nebo si sedne dál a drží se madla, záda nemá opřené.
Jo a řekla bych, že typ 06 a 07 se pouze liší designem, podvozek bude stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3124
20.10.08 11:12

ahoj,
tak musím povedať, že my máme X1 už to bude rôčik. a musím povedať, že som max spokojná
Zo začiatku sa mi zdala korbička malá a bála som sa dokedy v nej vydrží, lebo malý keď sa narodil mal 4kg a 53cm a musím povedať, že sa v nej vozil ešte v 7. mesiaci, potom už chcel sedieť a všetko vidieť, tak sme prešli na športový.

a čo sa týka kúpi v Poľsku, občas sa zajdem pozrieť, ale nikde som ho nevidela , ani iný model.

mne sa ho podarilo kúpiť za veľmi dobrý peniaz, celú trojkombináciu

ale už ho rozpredávam, autosedačka už je predaná, ešte korbičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama