Péče o piercing

Anonymní
3.8.21 20:05

Péče o piercing

Dobrý večer.
Mám první den piercing v nose (septum) a chci se zeptat, jak se o to starat, jelikož mi můj první piercing dělal hodně dlouho problémy. Prý to mám čistit solným roztokem nebo borovou vodou. Nemám to ještě třeba mazat framykoinem, hemagelem a nebo třeba bepanthenem? Jak dlouho se vám septum hojil? Děkuji za vaše rady a odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18682
3.8.21 20:20
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Mám první den piercing v nose (septum) a chci se zeptat, jak se o to starat, jelikož mi můj první piercing dělal hodně dlouho problémy. Prý to mám čistit solným roztokem nebo borovou vodou. Nemám to ještě třeba mazat framykoinem, hemagelem a nebo třeba bepanthenem? Jak dlouho se vám septum hojil? Děkuji za vaše rady a odpovědi :)

Jako sorry, ale tvl piercer ti řekl nemazat a ty se ptáš jestli mazat? Poslouchej odborníka a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
3.8.21 21:11

Nemazat rozhodně ne framykoinem!! I když to bude vypadat že z toho jde „hnis“ Ne není to tak je to mok a hojí se to. Čistit jen solným roztokem. A neboj vím co píšu mám piercing v nose, jazyku, obočí a pod rtem. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
3.8.21 21:15

Pokud s tím nejsou žádné problémy, tak stačí oplachovat obyčejnou vodou, popř. solným roztokem. Občas opatrně protáhnout piercing sem a tam, samozřejmě s čistými rukami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4225
3.8.21 22:31

Mám piercing od v nosu od 14 a nikdy jsem ho ničím nemazala. Když mi ho nastrelil, tak jsem s tím měla jen párkrát za den otočit, aby se ta kůže k tomu nelepila a to bylo vše… Za tři dny jsem nevěděla, že ho mám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8596
26.8.21 02:51

Ehm..troll? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu