Pedro od gservis ?

1
20.3.21 07:45

Pedro od gservis ?

Ahoj, bydlí nebo staví někdo z vás rodinný dům pedro od gservis? Jen by nás zajímalo, jak to vypadá uvnitř, zda je tam dostatek místa, a pokud by měl někdo fotku, bylo by to moc fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2109
20.3.21 07:58
@Jaan33 píše:
Ahoj, bydlí nebo staví někdo z vás rodinný dům pedro od gservis? Jen by nás zajímalo, jak to vypadá uvnitř, zda je tam dostatek místa, a pokud by měl někdo fotku, bylo by to moc fajn.

Takže za chvilku můžeme čekat: Já mám jen nejlepší zkušenosti, doporučuji a odkaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
20.3.21 08:18

@Jaan33 nemáme, ale podle pudorysu je na prd.. Nemá žádné zádveří, male detske pokoje, ani žádná technicka místnost, ale supr oddeleny wc s koupelnou a kuchyň za rohem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3693
20.3.21 10:33

Jako měli jsme tak 3 roky zpátky ten jejich katalog a prakticky všechny ty domy neměly technické místnosti, ani úložné prostory. byli jsme i na nějaké té první konzultaci s jejich projektantem a bylo to takový zvláštní. Chlap nám vykládal, jak by to svépomoci nedělal. I tak ta cena, co inzerují, v závěru by byla úplně jiná (samozřejmě dost vyšší), jak budeme dlouho čekat na realizaci, prachy všechny hned, aniž by tam bylo kopnuto. Měla jsem pocit, že ani za tu firmu „nekope“. Nevím, jestli jsme měli jen smůlu na projektanta, ale nakonec volíme něco jiného.

Fyzicky jsem tedy žádný dům neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat