Peg Pérego AT 4

1364
11.10.07 13:06

Peg Pérego AT 4

Mám otázku - o PP GT3 je tu sáhodlouhá diskuze, ale mně se víc líbí PP AT4, o tom jsem tu nenašla nic. Má ho někdo - a jak jste s ním spokojení? Já teď jezdím s hlubokou Inglesinou a jsem moc spokojená, až na to, že korbička má pouze 70 cm, takže budu brzy řešit problém - kam s ní? PP AT4 se mi moc líbí, ale ráda bych slyšela nějaký názor. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

97
11.10.07 17:20

Ahojky, mám PP AT4 od prosince 2006 - používala jsem ho i jako hluboký s vložnou taškou (obyč Emitex). No, názor mám takový: pro mrňouse super, je to jeden z nejprostornějších kočárků. Šíleně mu vržou kolečka. Několikrát jsme reklamovali - dovozce se na to netváří - reklamaci vzala na sebe prodávající a kolečka vyměnila. Vržou opět. Nejsem jediná! Máme tento kočár 4 v mém nejbližším okolí a všechny stejný problém. A teda že to vrže řádně, jak se dostane voda mezi pneumatiku a plast. Stačí, aby bylo jen vlhko. Toto zcela jistě výrobce nevychytal. Bývá u nich šílený problém cokoliv vyreklamovat. Super je velký košík dole, navíc se dá sklápět. Kočárek se ovládá v pohodě. Dobrá je i sklápěcí boudička u sporťáku. Celkově kočárek není špatný, navíc jsme ho měli za dobrý peníz. Bývá teď hodně v akci. Když přežiješ kolečka, je fajn. Akorát by mohl být lehčí…ale to je asi tím, že bydlím na kopci :( a mrně taky pěkně ztěžklo… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
11.10.07 17:41

Ahoj,

já tenhle typ PP nemám, mám jiný, ale má ho kamarádka. Je moc spokojená, ale jak má ty gumový kolečka jakoby přesahují přes to kolo
( jako u sportovních aut pneumatiky ), tak když je mokro, začne ta guma vrzat, né to kolo jako takový, ale ta guma. Už to reklamovali, ale tam není problém špatně usazenýho kola, nebo, že by bylo něco v nepořádku, prostě je to tak konstruovaný a nedá se s tím nic dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
11.10.07 17:53

Tak vrzání by neměl být problém - Inglesina nám vrže taky a malá je na to zvyklá a řekla bych, že jí to vůbec nevadí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.10.07 18:28

Jestli Ti nebude vadit to vrzání, tak jinak je kočár v pohodě. Hlavně tam malý není takový namačkaný, jak jiné děti v uvnitř prostorově menších kočárcích. A co teprve v zimě, když bude navlečený a ve fusaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
12.10.07 10:47

Díky za zkušenosti - ještě jeden dotaz - co ta hmotnosti - není moc těžký? A jak se vejde do auta? Máme normální kufr - bohužel ne pětidvéřák…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
12.10.07 19:38

No tak to si nejsem jistá. Do felicie sklápím zadní sedadlo - dávám ho tam na šířku. Možná by se tam i vešel i na bok, ale kdo to má hodinu zkoušet a se špinavým kočárem se tahat, že?! Do dlouhé oktávky to samozřejmě problém není. Skládá se jednoduše. Těžký je asi průměrně, myslím že tak 15 kg. Samozřejmě existují i lehčí kočáry. Ale zase se s ním lehce manipuluje. Kamarádka má Deltim a to je hrůza na ovládání. A co tak nějaká Teutonie? Ta váží jenom deset kilo a slyšela jsem na ni chválu. Je pravda ale trošku dražší. Dneska už bych si vybrala nejlehčí kočár. Šetřit se moc nevyplatí, zvlášť když se kočár bude používat denně. Navíc když se bydlí někde na kopci… Ovšem zas dát za nějakou hrůzu majlant taky ne. Držím palce při výběru. U nás to naštěstí vyřešil malý sám. Narodil se předčasně a tak tatínek šel a prostě koupil jeden z kočárů, který jsme měli v užším výběru :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
13.10.07 12:35

Markyz - díky, tak to se nám do kufru asi fakt nevejde :cry: . Ta Teutonia by asi šla, ale když mě se nelíbí, jak mají řešenou tu boudu, jak to tam vzadu jako visí, s tím se nějak esteticky nemůžu srovnat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
14.10.07 12:42

Víš co, ať Ti ho v obchodě půjčí zkusit. V dobrém obchodě by Ti to měli dovolit, když si tam s autem najedeš… Známé dokonce u nás půjčili kočár, aby si vyzkoušela, jestli se jí vleze do výtahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.10.07 22:12

AT4 vrzání koleček

Mám AT4 kolečka nám začaly vrzat taky, ale spravit to jde - stačí když obětujete asi 60Kč na kolečko a máte šikovného manžu jako je ten můj :lol:
Je potřeba sundat tu gumu (jde to těžko) a uvnitř ty dvě gumy slepit hodně kvalitním lepidlem (dvousložkovým). Od té doby si kola nevrzly ani v dešti :P

• Nahlásit
  • Citovat
97
21.10.07 15:06

Prosím Tě, a jak to udělal? Můj je trošku manuálně nezručný (ale má jiné přednosti :wink: ), tak to budu muset provést sama… 60 kaček stálo jako celé nové kolo a to přilepil? Budu Ti vděčná za víc info. Díkas moc. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.10.07 09:10

AT4

kolečko by bylo určitě mnohem dražší :lol:

Musíš sundat kolečko z kočárku a pak (jde to fakt docela těžko) stáhnout tu gumu z plastu (jako když chceš vyměnit píchlou duši na normálním kole).
Až se Ti to podaří, uvidíš ze z vnitřní části (tam,co není normálně vidět) je ta guma jakoby rozpůlená (no prostě to není jeden kus vcelku) a tím,jak ty dvě části gumy o sebe při jízdě třou,tak vržou. Takže stačí, když ty gumy přilepíš k sobě tímto lepidlem http://www.drostra.cz/?…
Musí to být ale přesně toto za 60Kč (gel)ne ty levnější.
Na jedno kolo padne celé lepidlo - pořádně to slepíš k sobě, něčím to pořádně zatížíš a necháš přes noc. Ráno vrátíš gumu na ten plast a kolečko si už nevrzne :-)) I tak je ale dobré všechny kola (to je ale u všech kočárků) občas prostříknout http://www.loctite.as/?…

• Nahlásit
  • Citovat
97
22.10.07 12:46

Díky, se mi zdálo 60Kč za kolo nějak málo :-) Zlaté české ručičky. Zřejmě budu v brzké době montovat - zatím to vrže jen občas, ale až se naštvu, nic jiného mi nezbude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
2.2.08 10:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
18.9.08 12:38

Nánožník

čauky holky, jdu zase na radu…zima na krku..začnem oužívat nánožník. Docela s ním bojuju teda…myslýšlím jak a čím ho přichytit :-( Dítko mi sedí a vadí mu to přehrnutí přes madlo..furt do dává dolů, tudíž to padá :-(((( Máte nějakou radu?
Díky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama