Hoco Tornado zimní fusak a nánožník

Anonymni
10.10.07 08:31

Hoco Tornado zimní fusak a nánožník

Holky, majitelky těchto kočárků, chci se zeptat, jak řešíte přes zimu absenci nánožníku. Vím, že se dá udělat fusak z vložky a nánožníku tašky, ale přijde mi slaboučký. Navíc mám doma klasický fusak-beránka a je mi teda škoda ho nevyužít. Takže mám dvě možnosti, buď jezdit s beránkem jen tak holým…to je ale děs, ani to není hezký a nebo využít ten originál slabý fusak a dítě víc oblékat. Ale ani se mi ten kočárek s tím originál fusakem nelíbí, je v místě těch nožiček tak placatý :-), oproti úpravě, kdy je tam vložná taška. Nebo jste to vyřešili tak, že jste si koupili od nějaké firmy (např. Emitex) univerzální nánožník, příp. jaký ?
Díky za všechny reakce a rady.

  • Citovat
  • Upravit

Máte zkušenost s Hoco Tornado S?

Přidejte zkušenost s Hoco Tornado S

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala