Peg Pérego Centro nebo Pliko P3 ?

1.9.07 08:49

Peg Pérego Centro nebo Pliko P3 ?

Ahoj maminky,
prosím Vás o radu, pročítala jsem starší diskuze, ale stále nevím, uvažuji o koupi golfek Peg Pérego,
a jediný rozdíl mezi Centrem a Plikem P3 jsem našla , že Centro má spojenou rukojeť a plastový pultík před mimi.
Co myslíte je lepší spojená rukojeť nebo každá zvlášť? :? A nezabírá ten pultík moc místa?
A také jestli má cenu je kupovat již teď , když náš Kubík ještě sám nesedí, teď máme Hoco Big foot ( dá se polohovat ),
nebo je mám koupit až po zimě?
Je to naše první mimi, tak nemám tolik zkušeností :( Poradíte mi někdo, kdo některé z těchto golfek máte, jak jste s nimi spokojené?
Předem moc díky Vavryska :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1944
1.9.07 13:20

ahojki, já měla plika s rukojetí nespojenou, chvilku jsem si na to zvykala a „učila“ řídit, hlavně třeba v obchodě jednou rukou nebo když držíš deštník apod., ale zvykla jsem si. Rozhodně se líp jezdí se spojenou, ale zas tam nepověsíš žádný tašky apod., jelikož košík je malý, a já jezdila často pořádně ověšená, hlavně ty nákupy :)

S nákupem bych počkala na jaro. Aspoň já to tak udělala, mám holku dubnovou 2005 a s těmahle golfkama jsem vyrazila v březnu 2006, tenkrát byla ta dlouhá zima, tak jsem musela dýl čekat. Pokud bude sníh, tak se s kolečkama jako mají golfky strašně blbě jezdí. A dneska bych to udělala zrovnatak, tak bych Ti radila zimu přečkat v tom co máte a na jaro si udělat radost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
1.9.07 14:09

Tak ja mela pro zmenu Centro a troufam si rict, ze bych tam (kdyz se divam na tvuj metrik) pulrocni dite s klidem polozila. Da se dat uplne do lehu - tedy do roviny a je krasne polstrovany. Ja ho porizovala pro 8 mesicni mimi loni v cervenci a vzhledem k letosni zime jsme jiny kocarek nepotrebovali. Ale v tomto tezko radit, ja bych ho urcite chtela hned ted :)), ale pristi rok je muzou zas trochu vylepsit, pridat nove barvy a snizit ceny :)
Pultik vepredu rozhodne nezabira zadne misto navic, naopak skvele poslouzil na odkladani krabicky s jidlem :) a navic se da sundat a je pod nim jeste normalni madlo.
Jinak ted mam klasicky golfac a rozdil mezi rukojeti? Kdyz prsi a v jedne ruce mas destnik a v druhe kocar, tak se sice ridit da, ale najezdy na obrubniky nezvladnes. Na druhou stranu - pri vetsi zatezi kocaru se lip ovlada klasicky golfac - je to o poloze rukou a o tom, jakou vyvijis paku.. no snad je to trochu srozumitelny
Kdybys chtela treba videt foto toho max. polohovani, muzu Ti je poslat na mail

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.07 12:51

Ahojky Aduso,
poslala jsem Ti SZ :)
Vavryska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.9.07 12:00

Ahoj holky

Teda vy jste mě zas nahlodaly. My máme doma devítiměsíční holčičku a kočárek máme čtyřkombinaci s nafukovacíma kolama. Bydlíme na vesnici, takže pro nás super, na ty naše cesty a výlety do lesa. Ale na skládání do auta a cestování nic moc, zabere celý kufr. Tak jsem si chtěla na cesty do města a výlety pořídit něco lehčího a skladnějšího. Nakonec jsem se po dlouhém a dlouhém vybírání rozhodla pro Peg Perego Centro Completo. Pliko se mi líbí taky, ale radši bych si tu spojenou rukojeť. No a teď váhám, jestli ho mám kupovat ještě na zimu nebo radši počkat na jaro. :roll: Na tohle období si myslím, že by byl super, malá v kočárku hodně často spí a tenhle jde polohovat až do lehu, je krásně polstrovaný, ideální sportovní kočárek pro menší dítě. Ale zas nevím jak by se s ním jezdilo v zimě ve sněhu, teda pokud nějaký bude. No a když budu čekat do jara, tak to už malá bude dávno chodit a v kočárku už třeba tak spát nebude, a to bych si pak mohla koupit fakt jen nějaký skladný golfky, ne sporťák. Tak zas nevím… Myslíte, že jde s Centrem vydržet po celý zbytek kočárkování?? :wink:

Karolína

• Nahlásit
  • Citovat
13
4.9.07 12:35

Karolino,
s kazdym kocarkem se da vydrzet az do konce kocarkovani :) Zalezi jen na mamine, co je ochotna vozit…
U nas byla situace ponekud nestandartni, ja vydrzela s Centerm jezdit do 20mesicu ditete, jezdila bych klidne i dal, ale tatinek se zhlidl v jinem modelu :) (pravda je, ze jsem mu ho nejdriv ukazala, jako ze to nevypada zle, ale on se toho chytil a dotahl to dokonce 8O )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama