slunečník nebo clonu?

Anonymni
27.8.07 14:13

slunečník nebo clonu?

Dobrý den prosím poraďte chci si koupit na golfky slunečník nebo sluneční clonu?Máte prosím některá zkušenost?Jde mi hlavně o to, že když chce malý spinkat ,aby mu nesvítilo do očí, protože jak jistě víte s golfkama se pozadu jezdit nedá.Díky za radu.Bára

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16
27.8.07 14:51

Ahoj, my koupili slunečník a je nám na nic. Malá ho pořád rve a štouchá do něj. Prostě ho tam nechce. :evil: Je fakt, že jsem to ted tak dva měsíce nezkoušela, ale kolem toho 10m to tak bylo. Tak doporučuju nejdřív vyzkoušet.
I když kolem mě pořád chodí lidi s kočárkama a slunečníčkama a jejich děti se jich ani nedotknou. :) Tak nevim. Já bych ted šla stopro do clony.

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
27.8.07 15:24

Ja mam slunecnik, ale nepouzivame ho, trosku foukne a on se hned zacne hybat. Pouzivame plinku hozenou pres boudu. Jo a treba u golfek peg perego se da bouda stahnout tak, ze na deti nesviti slunicko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
27.8.07 18:24

Já mám slunečník a jediné, co mě štve je, že když často měním směr, musím ho neustále nakrucovat podle sluníčka - jinak vyhovuje - clounou podle mě vyčnívající nožky moc nezakryješ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
27.8.07 18:59

Mám Teutonia clonu a je skvělá. Máme kočárek Peg Pérego ( oba ) a tam se dá boudička zaklapnout úplně přes dítě…bezva, když pololeží, ale když sedí, tak to před ní dát nemůžu, neboť by jaksi koukala do boudy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
28.8.07 11:25

ahoj tak já mám obojí a je to asi takhle
pokud malá leží je lepší slunečník, prostě když dám clonu tak na ní svítí do pusinky, když ale polosedí a je vlastně výš tak je clona super
dcera má 5 měsíců takže zvaž v jaké poloze je častěji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama