Peg-Pérego Venezia

Anonymni
8.6.08 19:26

Peg-Pérego Venezia

Ahojky
Prosím, kdo má tento kočárek, o Vaše zkušenosti. Mám ho doma nový a jsem hodně zklamaná z těch golfových koleček. Na kostkách nebo zámecké dlažbě se s tím jezdí velmi špatně, při rychlejší chůzi to nelze vůbec. Bohužel jsem neměla jiný kočárek např. klasické golfky, takže nevím, jestli to dělají všechny, ale maminy tu u nás s golfkama jezdí normálně, tak kde je chyba? Je fakt, že je to přeci jen 8 koleček, takže velké tření, ale při rychlejší chůzi, jak ta přední kola kopírují povrch, tak chvílema cítím jak kladou odpor, mluvím o kostkách a zámkové dlažbě, na rovném chodníku v pohodě. Vůbec si to nedokážu představit v zimě, až bude štěrk, kousky ledu :-(, poradíte někdo? Speciálně mě zajímá tento kočárek. Díky moc!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.6.08 21:10

Tento kočárek nemám, ale měla jsem pliko - stejně velká kolečka. Dle mého názoru musí být alespoň jedny kolečka zaaretována napevno, jinak kočárek bude dělat problémy. Co se týče běhu, tak musím kolečka „zpevnit“ zaaretováním, jinak se vrklají (tzn. všech 8 koleček napevno). Ale to není problém - je to jednoduché.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.6.08 08:35

Samozřejmě, že mám vždy ta zadní kola zaaretovaná :-), to by se ani nedalo jet. Mluvím o předních, když jsou otočná a nejde mi o běh, stačí rychlejší chůze.

• Nahlásit
  • Citovat
769
30.1.14 20:14

NEVITE KDE KOUPIM NA VENEZIA KOLECKA? NEBO OD NEKOHO KDO JE NEMA SJETE?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
30.1.14 20:36

@anomisisi Nemají je v Malli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6385
30.1.14 21:14

Tady mají ještě na prodej Venezii, třeba budou moci objednat i kola.
http://www.kocarkynec.com/…s-cerny.html

Jinak u dovozce Perego bych se zeptala, třeba pasují z jiného typu. Milano vypadal docela stejně, mohl by mít stejný typ kol.
http://www.babystar.cz/…-spa/m-1897/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
30.1.14 22:43

Jeee moc dekujiii to miano me nenapadlo,, tak fajn diky za odkazy uz jsem poslala 3 emaily

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
2.3.14 19:47

Milé maminky, napsaly byste nějaké postřehy k tomuto kočárku? Koupit/nekoupit? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6385
5.3.14 19:58

Já ho tenkrát moc sháněla, protože má jako jeden z mála golfek přehazovací rukojeť a je dost velký. Celkově měl spoustu vychytávek, jako třeba doplňující díl na vytvoření „hluboké“ korby, přetahovací stříšku - v době, kdy to neměl žádný jiný kočárek :palec: Plno vychytávek - dobře odklápěcí madlo, pultík na výměnu, pláštěnku, obrovský nastavovací košík dole, moskytiéru, fusak, nánožník, no všechno bylo v ceně, pro mě neuvěřitelné :). Po dvou dětech pořád jako nový. Po složení sám stál. Zápory - tvrdší polstrování, nechávala jsem to podšít molitanem a byl špatný na kostky a hrbolaté chodníky. Žádné odpružení, to už mají novější typy golfek mnohem lepší, aspoň některé určitě… Pro mě ale výborný, přehazovací rukojeť a překlápěcí střecha úplně dolů pro mě byla priorita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.14 22:04

Já ho mám už od roku 07 a neměnila bych. Jakmile se dostaneme na povrch který není úplně ideální (kočočí hlavy,…) zapnu všechna kola (doma říkáme cros verze :lol: ) a projedu v pohodě, dokonce i les zvládnul. Rukojeť je úžasná věc, když svítí sluníčko udělám 3× klik a otočím kočár a jedu dál a mimčo má opět stín. Také pultík se moc hodil a o střeše ani nemluvím, za tu dobu se mi doted vůbec nevyšisoval. Prostornej a když se složí tak je to malá placka, takže i na přepravu ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama