Pejskův vláček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikibibi
Kecalka 286 příspěvků 11.11.14 19:36
pejskuv vlacek

Hezky večer, přemýšlím co malé k vánocům tak treba poradite :) postřehla jsem v tv reklamu na pejskuv vláček fisher price a i malou celkem zaujal. Máte někdo doma? Vyplatí se koupit? Přecijen stojí přes tisíc kč tak aby to nebyly vyhozené penize :nevim:
Ještě bych rada koupila nějaký hrací interaktivní stolecek, kdyby jste měly někdo konkrétní tipy, budu rada.
(Malá má 16m)
Klidný večer všem a děkuji, k.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
aknah31
Neúnavná pisatelka 15515 příspěvků 11.11.14 19:38

@kikibibi ja jsem se na neho divala v hrackarstvi. Maly ma 6m ze bych mu ho koupila k vanocum… ale prijde mize za hodne penez je to opravdu maaalooo muziky. Takze ho kupovat opravdu neminim. Ale osobni zkusenost nemam.
Treba nekdo kdo ho ma doma napise

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 11.11.14 19:42
@aknah31 píše:
@kikibibi ja jsem se na neho divala v hrackarstvi. Maly ma 6m ze bych mu ho koupila k vanocum… ale prijde mize za hodne penez je to opravdu maaalooo muziky. Takze ho kupovat opravdu neminim. Ale osobni zkusenost nemam.
Treba nekdo kdo ho ma doma napise

Je to novinka na letošní vánoce, takže asi ho moc lidí mít nebude. Já měla pro dceru podobný, měl ještě o 1 vagon více a kupovala jsem ho použitý, i tak stál 700,–kč. My ho měli v angličtině, protože tady se právě vůbec neprodával, ale měla ho do 4let věku a hračka to byla opravdu vděčná. Tak jako ostatně vše od FP. Pak jsem ho za tu cenu zase v pohodě prodala. Stoleček také od FP /měli jsme 4 druhy/a také spokojenost :kytka:.

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 11.11.14 19:45

Souhlasím s @aknah31 . Včera jsem ho měla v ruce a vyprdla jsem se na to.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15515 příspěvků 11.11.14 19:45

My mame hodne hracek od FP a vseobecne jsem s jejich hrackama spokojena. Hraci stolecek mame take od FP. Ale prislo mi to opravdu hodne za vlacek s par tlacitky :nevim:
 https://www.youtube.com/watch?…

kikibibi
Kecalka 286 příspěvků 11.11.14 19:46

@klenice a kde jsi na něm byla? Mají ho už bez problémů ve větších hračkářstvích?

aknah31
Neúnavná pisatelka 15515 příspěvků 11.11.14 19:49

@kikibibi byla jsem v olympii v Brne a prosla vsechny hrackarstvi co tam jsou a vsude ho meli. Tusim to byl sparkys, pompo a to treti nevim jak se jmenuje.

Moise
Hvězda diskuse 38850 příspěvků 16 inzerátů 11.11.14 20:00

@kikibibi podívej se na mmb, zadej vláček a fisher price a vyjedou ti tam starší modely a troufám si říct, že jsou hezčí, máme jeden doma po synovi a hrály si s tím hodně obě děti a cenově je to taky jinde :mavam:
jinak máme pejskův zpívající stoleček od FP a nevím, jestli bych ho koupila znovu, přijde mi to předražený, malá si ho nijak extra nevšímá, občas si hraje, ale hit to není :nevim: Navíc ta paní, co to mluví, má úplně příšernou výslovnost :zed:

kikibibi
Kecalka 286 příspěvků 11.11.14 20:03

@Moise děkuji za tip, mrknu se. :palec:
A nějaký jiný tip na vánoční dárek hitovku :D?

Bambrštoul
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 11.11.14 20:12

@kikibibi Ahojky, tak já jsem ten vláček dceři koupila a je z něho úplně paf :D Tak za dceru i za mě můžu jen doporučit. :palec:

kikibibi
Kecalka 286 příspěvků 11.11.14 20:17

@Bambrštoul jo? Tak já nevím v reklamě mne také zaujal ale zase mě odrazuje co píší holky..chce to mrknout naživo :think: :palec:

Bambrštoul
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 11.11.14 20:20

@kikibibi Stoleček máme Little tikes otočný a taky je prima :) Malá si může hrát nebo kreslit a nějaká sváča na stolečku taky proběhla ;)

Bambrštoul
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 11.11.14 20:21

@kikibibi …a jsi z Prahy??

kikibibi
Kecalka 286 příspěvků 11.11.14 20:27

@Bambrštoul Jj z Prahy :)

Bambrštoul
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 11.11.14 20:29

@kikibibi Já též, tak Ti můžu vláček ukázat ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >