Pekárnička - recepty

1983
7.6.06 18:18

Pekárnička - recepty

Ahoj všem,
dostala jsem pekárničku na chleba Eta. Vím že se tu v diskuzi (ale netuším jaké) objevila maminka, která ukazovala i fotky toho, co dokáže v pekárničce vyrobit …
Jako naprostý pekárničkový začátečník a laik bych chtěla poprosit o recepty a doporučení… určitě nejsem jediná kdo to uvítá :wink:

Díky moc všem! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

720
7.6.06 18:54

Paráda, mám ji doma tři dny a zatím tápu. Upekla jsem italský chleba podle receptu a nic moc. :evil: Budu taky vděčná za receptíky.
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1882
7.6.06 19:01

Ahojky děvčátka,

já mám pekárnu doma už rok,ale bohužel od Moulinexu a on je s těmi recepty problém. Každá ta pekárna má svoje. Ale určitě mrkněte na net. Vím,že když jsem v tom začínala péct,tak na netu bylo receptíků dost. U nás vyhrává bílý chleba. Zkoušela jsem v tom toho péct víc,ale ten bílý chleba byl nejlepší.
Přeju hodně povedených dobrůtek…

Evi Už se to krátí viď? Mě taky… už aby byl srpen. :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
7.6.06 19:05

Prave pecu kolace :) Teda spis asi buchty, jsou rychlejsi :) Vecer popisu, ju? Ted mi na noze visi dite :o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
7.6.06 19:09

EvikP
Krátí 8O ale ohromně se těším až budu zase bezpupkatá a Matyáš mi bude vyřvávat v postýlce … :wink: … už aby bylo za měsíc :lol: :lol:

Lesino Že jsi to byla ty, od koho jsem viděla ty báječný fotečky, co mě tak navnadily.....?? :twisted:
Manžel už po pekárničce lačně loupe očkem a těší se na víkend až se do toho pustím … tak se musím vytáhnout … :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
7.6.06 19:24

Ahojky :D

Mrkněte sem..... http://www.mybox.cz/…y/index.html

Datez

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
7.6.06 19:34

Datez
Super odkaz, díky!!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1615
7.6.06 20:56

Jee tak tohle je super odkaz. Zrovna jsem se dozvedela, ze ji dostanu jako svatebni dar, tak alespon vim jak na to. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
9.6.06 07:22

Ahojky,

Evewolf, já mám doma knížku od Pavly Momčilové - Automatická domácí pekárna. Je tam neskutečně receptů.

JEN NEMÁM TU PEKÁRNU!!!!! Manžel mi jí nechce dovolit, dokud nepostavíme. (a zatím ještě nemáme ani stavební povolení) :cry: :cry: :cry: :cry:

Ale já ho nakonec přesvědčím.

Jany

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
9.6.06 08:24

Jany,
pokud je to kvůli financím, tak dneska ta pekárnička už není zas taková investice …
Ale pokud je do kvůli místu, tak se nedivím - máme malé 1+1 a pekárnička teď stojí na jídelním stole a nevíme co s ní … :roll:
Nutno podotknout že zabírá polovinu toho stolu :lol:

Ale pokud nemáte stavební povolení … tak to je na dlouho.
My sice stavební povolení máme, ale momentálně nemáme střechu … čekáme ne krovy a doufáme že se krovař konečně uráčí nám je udělat :? Než začne další vlna slejváků.
Už takhle pořád vylíváme vodu ze sklepa :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
18.6.06 21:39

Ahoj holky,
právě jsem se stala čerstvou držitelkou pekárny ETA VEGA. Nemáte s ní nějaké zkušenosti? Zkoušela jsem péct bílý chleba - povedl se. Pak pudinkovou bábovku - taky dobrá a mazanec, ale ten se mi nepovedl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13943
15.7.06 10:56

Já mám pekárnu Eta Harmony a jsem s ní maximálně spokojená. zatím teda peču jenom celozrnné cghleby, ale až se baby narodí, tak bude i sladké pečivo. jinak super recepty jsou tady http://www.pekarny.unas.cz/recepty.html. doporučuju část „vyzkoušené recepty“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama