Peníze na wellness

Anonymní
7.9.21 06:29

Peníze na wellness

Ahoj holky,
17.září jedu na wellness pobyt s kamoskou,
Jedu na 3 dny, a vůbec netuším co všechno si zabalit a jak velkou hotovost si mám vzít s sebou. Kolik korun jste si s sebou vzaly vy, když jste někam jely na prodlouženy vikend? Mne zbyde po výplatě 8000 na účtu na cely měsíc a tak přemýšlím, ze bych to odpiskala a ten zájezd prodala a jela bych pristi rok, až těch financí bude lip.. co myslíte? Dekuju ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5182
7.9.21 06:34

A co všechno už máš zaplaceno? Nebo budeš vše platit až na místě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.21 06:36

Záleží i na tom, co máš již zaplaceno a co je v pobytu zahrnuto… Většinou když my si koupíme wellness, máme vše již zaplaceno, jen pak platíme pití a případné drobnosti. Minule jsme takhle odjížděli a platili za 3 dny cca 1300 Kč.

Každopádně pokud už teď pociťuješ, že na tom nejsi finančně nejlépe, a zbude Ti na účtu pak jen 8 000 na celý měsíc (?!), a nemáš nic našetřeno, zvážila bych takový (vzhledem k tvým financím) zbytečný a drahý výlet. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
7.9.21 06:37

@Alriga mám zaplacené ubytování, polopenzi, vstup do nějakých lázni.. ale do toho jsem zjistila, ze se tam platí nějaký poplatek za pobyt či co.. a já se bojím, ze bych sice jela, ale cely měsíc bych pak byla o hladu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8592
7.9.21 06:39

Každý může welness pojmout jinak a tak těžko radit. Ještě si s touto kamarádkou necestovaka? Zdá budete chodit na kávu, zákusek, drink… Nebo vám stačí procházky po okolí?
Po výplatě zbyde 8 tis. Kolik potřebuješ na žití na měsíc? Jakou částku můžeš použít na pobyt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10803
7.9.21 06:41
@Abbaska píše:
@Alriga mám zaplacené ubytování, polopenzi, vstup do nějakých lázni.. ale do toho jsem zjistila, ze se tam platí nějaký poplatek za pobyt či co.. a já se bojím, ze bych sice jela, ale cely měsíc bych pak byla o hladu..

Poplatek za pobyt bývá kolem 50 kč za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5182
7.9.21 06:41
@Abbaska píše:

Poplatek za lázeňský pobyt je minimální, to si najdi u konkrétního města, bývá to tak cca 30 Kč na den. Drahé jsou jednotlivé procedury(masáže, zábaly), ale ty si kupovat nemusíš. Já bych to viděla jen na nějaké to občerstvení a případně parkování plus peníze za cestu. Vygoogli si ten poplatek a jeď, ať máš nějakou relaxaci, wellness je fajn! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5182
7.9.21 06:43

Tady máš třeba lázeňský poplatek Třeboň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8592
7.9.21 06:44

@Abbaska Prodat wellnes moc dobře nepůjde. Jedině dost pod cenou. A co kamarádka? Té by nevadilo přijít o peníze? Nad timto si měla přemýšlet už při koupi. Máš omezený rozpočet a koupíš wellnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
7.9.21 06:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
17.září jedu na wellness pobyt s kamoskou,
Jedu na 3 dny, a vůbec netuším co všechno si zabalit a jak velkou hotovost si mám vzít s sebou. Kolik korun jste si s sebou vzaly vy, když jste někam jely na prodlouženy vikend? Mne zbyde po výplatě 8000 na účtu na cely měsíc a tak přemýšlím, ze bych to odpiskala a ten zájezd prodala a jela bych pristi rok, až těch financí bude lip.. co myslíte? Dekuju ❤️

Ty se domluvis s kamaradkou, objednate to, zaplatite, a ty to pak zrusis? To neni vuci ni zrovna fer :nevim:
A komu bys chtela svuj pobyt prodat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
7.9.21 06:52

@cecetka já vím, ze by to nebylo fér 😓 ❤️Ale já se proste bojím ze bych pak cely měsíc byla o vode a o chlebu… já myslela, ze s těmi financemi budu na tom lip.. ještě mi rodiče řekli, ze mi na to něco k narozeninam přispějí, ale ve finále mě poslali někam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
7.9.21 07:09

A poprosit kámošku, že by tě tam finančně jistila? Já jsem za studií taky jezdila s kámoškou a jistila jsem to, protože ona byla finančně krapet nevyzrálá (fakt třeba kolikrát neměla skoro co jíst, protože si koupila boty za 5 tis.), ale furt lepší než jet bez ní. :) Že bys jí to pak vykompenzovala později - na další akci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
7.9.21 07:11

Tak tam nemusíš moc utrácet, oběd třeba nebude v restauraci ale něco si koupíš v potravinách, pití kupované od nich taky omezíš a co by jsi tam ještě chtěla platit? Hlavně to řekni kamarádce, že nemáš peníze, aby ona neplánovala si tam vyhodit z kopítka a ty pak na ni nekoukala hladová :mrgreen: pokud to máš zaplacený, tak bych to nerušila. Ty bydlíš sama, že se ti 8na měsíc zdá málo? To máš na jídlo nebo na co všechno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38450
7.9.21 07:16
@Abbaska píše:
@cecetka já vím, ze by to nebylo fér 😓 ❤️Ale já se proste bojím ze bych pak cely měsíc byla o vode a o chlebu… já myslela, ze s těmi financemi budu na tom lip.. ještě mi rodiče řekli, ze mi na to něco k narozeninam přispějí, ale ve finále mě poslali někam..

Prosím tě, jed. Děti nemáš očividně, měsíc na čočce, těstovinách vydrzis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
7.9.21 07:16
@Abbaska píše:

Tak sis měla našetřit, určitě to nevíš týden, že někam pojedeš. Pokud máš polopenzi, ubytko a procedury, tak počítej cestu ( jízdenku nebo benzín), obědy, kafe a zákusek někde v kavárně. Nevím, odkud jedeš, ale na zbytek by ti mohlo stačit 1000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat