Reklama

Penzion Rudolf - Rudolfov-Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lula
Kecalka 139 příspěvků 05.07.11 13:46
Penzion RUDOLFOV

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo nebyl na dovolené v penzionu RUDOLF v Rudolfově u Liberce?Hledám nějaký penzion vhodný i pro děti a tenhle mě zaujal.Zajímá mě jestli je to tam tak hezký jako na fotkách?

Reklama

Reakce:

lula
Kecalka 139 příspěvků 06.07.11 08:16

Ahoj tak na Rudolfově asi nikdo nebyl :lol: Tak ještě zkusím penzion MEDOVIL taky u Liberce,taky se mně celkem líbí.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >