Pes čůrá krev.

588
24.12.20 08:31

Pes čůrá krev.

Krásné vánoční ráno,

máme téměř třináctiletého labradora. Bere Recoxu na „psí revma“. Špatně se mu vstává, ale když se rozchodí, tak je schopen i běhat. A teď k dotazu…

Teď jsem s ním šla ven a on čůral krev a to tak, že hodně. Veterinář ordinuje až 27.12. Ostatní veterináři v okolí totéž. Já jsem z toho úplně v háji, nevím, co teď…
Nemáte, prosím, někdo podobnou zkušenost? Pomůže mu něco z domácí lékarničky??? Nebo co mám dělat?
Pes je živený granulemi, dle mého jedněmi z těch nejlepších. Pak dostává Alavis a B - komplex.

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7450
24.12.20 08:34

Urologickej caj aspon zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
24.12.20 08:34

Zkušenost mám a bohužel to nedopadlo dobře :(. Zánět ledvin. Určitě u vás má nějaký veteřinář pohotovost. My tenkrát jeli se psem na veterinu na státní svátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60270
24.12.20 08:37
@anahry píše:
Krásné vánoční ráno,

máme téměř třináctiletého labradora. Bere Recoxu na „psí revma“. Špatně se mu vstává, ale když se rozchodí, tak je schopen i běhat. A teď k dotazu…

Teď jsem s ním šla ven a on čůral krev a to tak, že hodně. Veterinář ordinuje až 27.12. Ostatní veterináři v okolí totéž. Já jsem z toho úplně v háji, nevím, co teď…
Nemáte, prosím, někdo podobnou zkušenost? Pomůže mu něco z domácí lékarničky??? Nebo co mám dělat?
Pes je živený granulemi, dle mého jedněmi z těch nejlepších. Pak dostává Alavis a B - komplex.

Díky

mam zkušenost, ze mu doma ukapávala krev, byla to cysta na prostate myslím, vyřešilo se to kastraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
24.12.20 08:37

Obvolejte všechny veterináře, začněte u toho svého, mívají pohotovost. Třeba ten náš mobil nikdy nevypíná. Pokud nebudete mít úspěch, tak psa naložte do auta a jeďte na nejbližší 24h kliniku, bývají ve větších městech. Pokud výrazně močí krev, mohou to být močové kameny, které potrhaly močovou trubici a je reálné riziko, že pes bez operace vykrvácí. Odkud jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
24.12.20 08:40

Zkuste se podívat po pohotovosti. Může to být samozřejmě cokoliv, u nás nejdříve řešili, že by to mohla být otrava a pak to byli krevní paraziti a bohužel to nemělo šťastného konce. Důležité je však to podchytit včas a může to být v pořádku. Nemyslím si, že by něco z domácí lékárničky pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
24.12.20 08:44

Souhlasím s ostatníma, volej a zkoušej. Mně by stálo za to jet za ochotným vetem i dost daleko.

Jen bohužel, víš že chlupáč už teď má na labradora super věk. Ale určitě držím palce ať to dobře dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
24.12.20 08:45

Ať to dobře dopadne! :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
24.12.20 08:52

Všem moc děkuji. My právě bydlíme v takový prdeli horoucí… Kouknu na tu pohotovost, jestli někde není. Já hlavně nechci, aby ho něco bolelo, aby se trápil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
24.12.20 08:53

Uvidíš a dej pak vědět jak to dopadlo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
24.12.20 09:01

Kus od nas je Litomericka pohotovost, je to sice asi 25 km ale da se to, nas pes cural krev a měl zanet mocaku, urcite bych vyhledala nejbližší veterinu… nezahravala bych si s tim, kor v jeho věku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
24.12.20 09:09

@Barba94 A jak byl léčen? Dostal ATB? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1958
24.12.20 09:22

Nas pes to mel, kdyz v okoli harala fena, souviselo to nejak se zvetsenou prostatou, pak to odeznelo asi po trech dnech, uz jsme to zazili asi 2 krat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
24.12.20 09:35

@anahry jo jo dostal injekci, jezdili jsme tri dny pro injekci a pak na tyden leky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17306
24.12.20 09:43

No rozhodně by to chtělo veterináře…jinak na zánět močáku nám byl doporučený veterinářem urologický čaj s medem…můžeš to zatím zkusit…ale jela bych…svátky jsou dlouhé, není na co čekat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat