Pes olízl savo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 17:23

Pes olízl savo

Ahoj, mám problém, nevím zda mám plašit a letět na veterinu nebo to je v pohodě. Náš pes (30 kg) olízl Savo, bylo ho tam asi pět střiků. Bylo to Savo proti plísním. Jeli by jste hned na veterinu kvůli trošce Sava? Já jsem chtěla jet, ale manžel říkal, že to byla jen trocha, že počkáme. Jak se mi to podařilo, no nastříkala jsem to na jedno místo, šla pro něco a mezitím přiběhl pes a já jsem přišla a už to bylo celé slíznuté. Ale nevím co mu na tom chutnalo. Tak teď nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12489
15.10.21 17:26

A jsi si jista, ze to slizal? Jestli ano, zavolala bych si pro info. Ale neumim si predstavit, ze by jakykoli zivocich s pudem sebezachovy dobrovolne lizal chlor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
15.10.21 17:27

Radši bych zajela, ať máte jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 17:29
@majki.r píše:
A jsi si jista, ze to slizal? Jestli ano, zavolala bych si pro info. Ale neumim si predstavit, ze by jakykoli zivocich s pudem sebezachovy dobrovolne lizal chlor.

Ano jsem si jistá, viděla jsem ho u toho jak jsem přicházela, bohužel už bylo pozdě. No právě mě by to taky nikdy nenapadlo, ale náš je hrozný žrout, sní všechno :nevim: Zkusím zavolat na tu linku, díky.

• Citovat
  • Nahlásit
5147
15.10.21 17:30

Savo mu neublíží, dej mu hodne napit. Dokonce v zubarine se pouziva ředěne savo :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36792
15.10.21 17:48

Jak vypadá jeho jazyk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
16.10.21 09:16

Buď v klidu. Moje tehdy roční dítě si v částečně ředěném Savu máchalo ruce a olizovalo je. Hlídala babička. Když jsem to zjistila, myslela jsem si, že mě švihne, ale dítěti naštěstí nic nebylo. Babička ovšem hlídala naposledy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat