Pes snědl ibuprofen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 15:10
Pes snědl ibuprofen

Dobrý den, mám čivavu a včera večer mi snědl asi půlku tablety ibuprofenu 400mg. Dneska mi vracel kolem 11 dopoledne, jinak nic, průjem nemá, je úplně normální a normálně ji. Volala jsem na pohotovost a tam mi řekli, že mu mám dát černé uhlí. Máte někdo zkušenosti? ????????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 15:12

Tak kdyz jsi volala na pohotovost a oni Te uklidnili,ze je vse v poradku a Ty mu mas dat jen uhli,tak co silis? Normalne se zviratum to uhli dava,taky jsem ho davala fence yorka :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 15:14

Jen dodam,ze se jedna o zivocisne uhli,ne uhli jako takove ;)

Nora2
Kecalka 131 příspěvků 02.12.18 15:15
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám čivavu a včera večer mi snědl asi půlku tablety ibuprofenu 400mg. Dneska mi vracel kolem 11 dopoledne, jinak nic, průjem nemá, je úplně normální a normálně ji. Volala jsem na pohotovost a tam mi řekli, že mu mám dát černé uhlí. Máte někdo zkušenosti? ????????

Ne, zavolejte prostě na veterinu, nejlépe veterinární pohotovost nebo ho tam rovnou přineste. Na čivavu je to dost velká dávka.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 02.12.18 15:17
@Anonymní píše:

Asi mu už z tebe bolela hlava

Aneta222
Povídálka 26 příspěvků 02.12.18 15:18

@Twixinka nesilim že mu mám dát uhlí, to jsem mu normálně dala. Ani mě neuklidnili, řekli mi že mu můžou selhat játra a ledviny a když se mi nebude zdát, že mám přijet.

Aneta222
Povídálka 26 příspěvků 02.12.18 15:19

@Nora2 Ano, volala jsem veterinární pohotovost

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 15:27

@Aneta222 myslim,ze kdyby se melo stat co pises,tak uz se to stalo :nevim: jen moc nechapu,ze se to vubec stane :roll:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 02.12.18 15:29
@Twixinka píše:
@Aneta222 myslim,ze kdyby se melo stat co pises,tak uz se to stalo :nevim: jen moc nechapu,ze se to vubec stane :roll:

To už jsem naznačila, proč se to stalo

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 15:32

@Božislava ehm Tvuj radoby vtipny duvod to asi uplne nebyl :roll: spis me udivuje,ze kdyz nekdo ma zvirata nebo deti,tak nezabezpeci vsechno tak,aby na takovehle veci nemohli :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 02.12.18 15:35
@Twixinka píše:
@Božislava ehm Tvuj radoby vtipny duvod to asi uplne nebyl :roll: spis me udivuje,ze kdyz nekdo ma zvirata nebo deti,tak nezabezpeci vsechno tak,aby na takovehle veci nemohli :nevim:

Nechci kritizovat, stačí malichernost a drobná chvilková zapomětlivost

Aneta222
Povídálka 26 příspěvků 02.12.18 15:36

@Twixinka Vyskočil na stůl když jsem se asi minutu nedívala a snědl ho…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 15:37

@Božislava no ale to je presne to,co se stat nema :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 15:51

@TMana vsechno jde rict slusne a neurazet hned!! :cert:

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 02.12.18 15:54

@Twixinka jde, ale podívej, kdo si začal.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >