Pharmatex při ovulaci

91
18.7.21 09:01

Pharmatex pri ovulaci

Ahoj, s pritelem jsme uzili globuli pharmatex.Pred kazdym sexem novou, zadny mydlo pred a ani potom. Doted jsme pouzivvali s prerusovanou soulozi. Tentokrat vsak ejakuloval do me. Cyklus nemam pravidelny(jeden mesic 30dni, dalsi 35dni),ted jsem 14 den cyklu, takze teoreticky by ovulce byt mohla(ikdyz podle dvou aplikaci az behem pristiho tydne-zadavam teplotu).Vecer jsem s tim byla ok, ale nejak mi zacalo hlodat, zda si nemam vzit tabletku “po”. Mate nekdo zkusenosti s pharmatexem ovulce neovulce? Dekuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
19.7.21 09:59

Pokud sis zvykla na přerušovanou soulož, může Pharmatex jako doplněk fungovat. Samostatně to ale není příliš spolehlivá antikoncepce. Jestliže se partner neovládl a pustil všechno do Tebe, navíc v blízkosti ovulace, je nebezpečí otěhotnění. Tabletka „po“ v takovém období není účinná. Jestliže nechceš uvažovat o potratu, pokud by byl potřebný, dej si jako spolehlivou dodatečnou antikoncepci zavést do 5 dnů po souloži nitroděložní tělísko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.21 10:12

Ahoj, Pharmatex používáme celý měsíc včetně ovulace a těhotná teda fakt nejsem.Ani nad tím nějak nepřemýšlíme :D :D Nikdy nezklamal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
19.7.21 18:06
@Jitus.Slavickova píše:
Ahoj, Pharmatex používáme celý měsíc včetně ovulace a těhotná teda fakt nejsem.Ani nad tím nějak nepřemýšlíme :D :D Nikdy nezklamal..

A i s ejakulaci dovnitr? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.7.21 17:17
@Kyticka1407 píše:
A i s ejakulaci dovnitr? :oops:

No samozřejmě, upřímně nikdy jsem po chlapovi nechtěla aby to bylo jinam :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
20.7.21 20:43
@Jitus.Slavickova píše:
No samozřejmě, upřímně nikdy jsem po chlapovi nechtěla aby to bylo jinam :nevim: :nevim:

Tak snad :think: dekuji moc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.7.21 18:42

Mně doporučili Pharmatex vždy s něčím kombinovat. Takže kolem ovulace používáme pro jistotu ještě kondom, jinak bez, někdy i s ejakulací dovnitř. Zatim nebyl nikdy žádný problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat