Reklama

Phil & Teds Verve 2011

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimísek
Stálice 58 příspěvků 14.06.11 20:42
Phil & Teds Verve 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda už máte některá tento kočárek. Je to novinka stará pár týdnů tady v ČR. :) Na těch předchozích se mi nelíbil double kit kvůli jeho polohování a že je to moc nízko u země.. Tenhle nový typ by ale měl mít double kit polohovací do 3 poloh, z čehož je jedna skoro do lehu! :palec: Tak jsem se chtěla zeptat, jak moc vadí, že je druhé dítko u země (hlavně, pokud je alergik - prach atd..) a jak se tam vejde třeba se zimním fusakem a ještě když mu budou 2 roky? Zkoušela jsem syna do toho přídavného sedátka dát (u verze sport) a vešel se tak tak v roce a třech měsících…a nebyl nijak extra oblečený…
Jinak se mi ze všech typů právě Verve líbí nejvíc, vypadá hezky jak na oko, tak prakticky, konečně i to polohování zad není na patentky a má další vychytávky.. Ještě uvažuji nad EasyWalkerem a Bugaboo Donkey.

Reklama

Reakce:

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 27.08.17 19:30

Můžu dotaz na tento kočár? Máte nakonec??? @mimísek

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >