Pho Bo Anglická, Praha - Kde je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 11.02.19 18:13
Pho Bo Anglická, Praha

Pražáci, poraďte! :mrgreen:

V ulici Anglická kousek od Míráku bývalá vietnamská restaurace s názvem Pho Bo. Obsluhovali tam jen Vietnamci a nejen, že dělali absolutně boží Pho Bo (překvapivě :mrgreen: ), ale i zbytek jejich jídel byl epesní, taky měli pořád narvano.

Naposledy jsem tam byla asi 2 roky zpět, restaurace tam je, název malinko jiný, ale úplně jiný personál a i nabídka jidel :roll: sice to pořád je ala Vietnam, nicméně i názvy jídel připomínají spíš hipsterský podnik (jídlo s názvem Jaro a tak :pocitac: ), obsluha najednou Češi a chuť úplně někde jinde :,(

A teď můj dotaz - nevíte, jestli se původní restaurace někam nepřesunula? Za jejich osmnáctku s ananasem a rajčaty bych vraždila :mrgreen:

Díky všem :mavam:

Reakce:
Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 11.02.19 21:31

Tak zkusím jedno obnovení.. :cert:

Kacise
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 11.02.19 21:52

Ty jo.. já bych se tam asi zeptala :mrgreen: třeba by někdo z personálu věděl.. Osobně mám nejradši Pho na Jiřáku (i když po rekonstrukci strašně zdražili :cert: :cert: ), Pho original v Záhřebské a Noodle Bay v Roháčově (údajně opravdu autentický vietnam). Třeba by tam měli i tu tvou osmnáctku :srdce: :mrgreen:

Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 11.02.19 21:58

@Kacise já se právě ptala a chlapci za kasou věděli prd :roll: ale je to fakt škoda, dřív tam bylo narvano a před těmi dvěma lety tak kluci měli jen pár lidí.

A díky za tip, Jirak zkusím :palec: :dance:

Kacise
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 11.02.19 22:02

… a nejmenuje se to Tuan Lan? :think: to by byla furt ta samá restaurace, ale vím, že si na jejich FB lidi stěžovali, že výměna personálu za Čechy stála za pendrek. Pod Tuan Lan spadá i pobočka na Jiřáku.

Bídžej
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 11.02.19 22:11

@Kacise prověřim :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >